PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

06×20 Hush, Hush, Sweet Liars – popis epizody

marec 3rd, 2016 | Posted by Veruuuu in Spoilery

pretty-little-liars-season-6-240Co nám odhalí synopse k finále? Můžeme očekávat nějaký návrat starého páru? :-)

Při zoufalém pokusu odhalit pravou identitu Velkého Zla (Uber Bad) Lhářky riskantně obětují Hannu jako návnadu ve finále 6. řady s názvem „Hush, Hush, Sweet Liars“.

Jelikož stalker vyhrožuje, že je všechny zabije, pokud do voleb neprozradí vraha Charlotte, musí se Lhářky a jejich přátelé, s rozumem v koncích, odvážně bránit. Spencer a Toby spolupracují na dopadení Sary Harveyové, a tak Yvonne dumá nad tím, jaké jsou Tobyho opravdové city. Ezra dokončuje poslední kapitolu své knihy a je konečně připravený rozloučit se s Nicole. Aria ho během této emočně vypjaté doby utěšuje a staré city začínají vyplouvat na povrch. Zatímco Caleb soustředěně pracuje na svém plánu, aby ochránil Hannu, přemýšlejí o tom, jak to mohlo být.

Mezitím má Alison divné vize a začíná zpochybňovat své duševní zdraví. Emily na ni dohlíží, aby se ujistila, že je v pořádku.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

10 komentárov

 • Tak počkať počkať. Liars volaju stalkera ako Nové A alebo niekoho ako sa najnovšie opičí po Mone alebo Cece (oficialné). A tu čítam, že je to Uber Bad (ktorého nazvala na twitri tetka), a ktorý v tomto prípade vyvoláva dojem, že je v príbehu od začiatku ich prvej vyhrážky od A podľa domienok adminov :D

 • xmalinka says:

  No jasne, ze niektori povodny par sa da zase dokopy.. To by nebolo PLL, aby aspon jednu seriu boli povodne pary od seba.
  Ale modlim sa za Ezriu – tych dvoch este rozdycham :)

  A podla popisu mi to nepride ako nejake sokove Finale, z ktoreho padneme na riť, vypadnu nam oci z jamiek.

 • Citruštek says:

  Prečo práve Hanna sa obetuje? -_- Ach Bože…

 • re Citruštek: lebo Aria musí písať knihu :D

 • Lu says:

  No jasné. Finále a hneď všetky páry znova spolu… Toby-Spencer, Caleb-Hanna, Ezra-Aria, Emily-Alison… ten posledný si tuším fanúšikovia vždy vydupú omg.

 • Papája says:

  Spoby ani Emison se dohromady rozhodně nedají vůbec, si myslím :D

 • Papája says:

  olemuska: pěkné video, jen mi přijde, že tam je toho nějak hodně, aby se to vešlo do 40 minut :D

 • ATEAM says:

  asi nemôžu dať zas všetky pary dokopy takže to bude len Ezria a Haleb… Spoby bude mať smolu… toto finale bude zaujímave len pretože tam ma mať niekto dvojča teda podla proma môže to byť paní D alebo len oni chcú aby sme si to mysleli a bude to niekto úplne iný

 • Moniie says:

  Já si pamatuju, už je to teda nějaký ten měsíc zpět, že se řeklo, že hlavní A je nějaká korpulentní osoba a to nejen myšlením, takže nejspíš i fyzicky. Nevím,jestli Wren je dost korpulentní? Jako video je pěkný,ale nemyslím si, že to tak bude. Protože je pravda, že je toho moc na 40 minut a za druhé už by nic nedávalo smysl. I když je jasný, že Marlen je schopná čehokoliv tak vážně doufám a pevně věřím, že si ten závěr nějak promysleli a bude to aspoň trochu logické a hlavně to bude vysvětleno.Pridaj komentár