PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

07×05 Along Comes Mary – popis epizody + fotky

júl 13th, 2016 | Posted by Veruuuu in Foto | Spoilery

pretty-little-liars-season-7-061Společný nepřítel spojí dohromady dva nepřátele Lhářek, čímž vzniknou problémy v epizodě „Along Comes Mary“.

Jenna se vrací do Rosewoodu a spřátelí se s dalším nepřítelem Lhářek, čímž se pro Lhářky stane podezřelou číslo 1 na pozici Uber A. Aby mohla opustit psychiatrickou léčebnu, musí být Ali propuštěna do péče příbuzného, díky čemuž se dostává pod podezíravý dohled Mary Drakeové.

Spencer chce od Hanny pomoct s hledáním Caleba, jelikož není k nalezení. Aria a Emily narazí na tajný byt a doufají, že je dovede k dalším odpovědím.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

4 komentáre

 • unicorn says:

  „aria a emily narazia na tajný byt“ :D tak to ako keby ani nič nenašli :DD

 • malAria says:

  unicorn, presne vidím ten postup: najprv budú celé vyhúkané z toho, že našli tajný byt (hlavne Emily :D), potom ho postupne pomaly celý prejdú, nájdu nejakú blbinu, ktorú si Aria pekne nafotí, hlavne teda aby bolo dobré svetlo. Potom z fleku vymyslia teóriu, ktorou spoja danú vec s A.D. a bude to niečo v štýle Hanninej slávnej vety: Jenna nás nemôže počuť, lebo je slepá. Samozrejme ich bude niekto sledovať (Mona, Mary, A.D…. možno aj Ezra stále využíva svoje kamery…). Nech to má nejakú drámu, tak povedzme, že ten „niekto“ si tú ich pátraciu akciu vyfotí, fotky sa dostanú k Tannerovej. Znovu sa všetky ocitnú na policajnej stanici, Hanna predpo**atá, že prídu na tú nehodu a zavrú ju, Toby sa od samej lásky k Spencer ide aj rozkrájať, len aby ju zachránil, no našťastie k ničomu takému nedôjde (ani zavretiu Hanny, ani rozkrájaniu Tobyho) Na konci časti/dňa Aria zazvoní Ezrovi pri dverách a keď jej otvorí, celá roztrasená mu padne do náručia, aby mohli pokračovať tam, kde minule prestali (nech to má aj predpísanú štipku romantiky), Hannu bude utešovať Lucas, Spencer si zase povyrazí, Em bude znovu koketovať s potenciálnou novou priateľkou, Caleb bude stále trucovať a Ali sa bude držať hesla, že ísť spať nahnevaný je veľmi zlý nápad… Treba zostať hore a kuť pomstu!

 • Papája says:

  to byla paní DiLaurentis/Drake vždy takhle štíhlá? :) wow

 • malAria says:

  až tak som sa nemýlila :DPridaj komentár