PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

7 věcí, které se dozvíme ze sneak peeků 4×08

júl 29th, 2013 | Posted by misaelka in Spoilery

 

Také se nemůžete dočkat nové epizody a jste zvědavý, co se tentokrát stane, po konci minulé epizody, kdy do obyváku Emily vjelo auto? Naštěstí jsou na internetu snak peeky, které nám alespoň trochu napoví, co se v nové epizodě stane.

Vše se zhorší.  I přes to, že paní Hastings slíbila, že udělá, co bude moct, bohužel, Ashley bude muset být přesunuta do jiné věznice.

Hanna půjde za Monou a požádá ji o pomoc. Ve sneak peeku vidíme Hannu, která v zoufalství požádá svou bývalou BFF o pomoct s jejím novým plánem.

A její nový plán je šílený. Ach jo, a ten plán je o tom, jak Hanna zastřelila Wildena v rámci sebeobrany. Hm..zná se to jen nám nebo ten nápad je hrozný? Velmi lehce by se tohle mohlo zvrtnout i bez A – když se k tomu přidá trocha špechování a zla, katastrofa je na světě!

Emily má strach. Také můžeme v sneak peeku vidět, že se Emily bojí o svou budoucnost, stále neví na kterou vysokou školu půjde.

Ezra nabízí pomocnou ruku.  Je hezké vidět Ezru, jak pomáhá Emily a snaží se ji přesvědčit, že i když nemůže plavat, stále je dobrou uchazečkou o studium a má šanci dostat se na dobrou školu.

Emilyn bývalý vedoucí.  Na konci sneak peeku také Ezra radí Emily, aby zkontaktovala svého bývalého vedoucí z doby, kdy pracovala na Haiti. Zajímalo by nás jak tohle bude pokračovat a kam to Emily zavede…

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

17 komentárov

 • hancapanca says:

  těším se na ten díl..už aby byl :-D

 • Leslie says:

  Ach jo… A tohle už myslí vážně? Ten seriál nemá vůbec žádnou logiku… To jakože Hanna chce zachránit svou matku tak, že sama řekne, že zabila Wildena? A to nemá žádný pud sebezáchovy? Nikdy jsem nebyla velký fanoušek PLL, ale to, co s tím seriálem provádí mrzí už i mě… Sleduju pouze proto, že chci zjistit, jak chtějí z všech těch pitomin vybruslit…

 • Vili says:

  Leslie: Já často přemýšlím, co bych si tak asi prvního řekla, kdybych teďka někde na zkouknito narazila na nějaký současný díl PLL – nez toho, abych viděla nějaký z dřívějších dílů. Myslím, že bych to zvládla tak 10 minut a nikdo by mě asi nedonutil na ten seriál od začátku koukat….. smutný, jak úroveň seriálu klesá…(zvláštní, že na sledovanost to vliv nemá….asi mají diváci pro sledování stejný důvody jako máš ty :-)

 • Nessa :) says:

  Leslie: Keby si to kukala tak by si vedela, že to logiku má ;) Haninu mamu chcú poslať do väzenia a ku tomu ešte niekde ďaleko a nemajú žiadne dôkazy, že ho nezastrelila. Takže Hanna si vymyslí, že ho ona zastrelila ale v sebaobrane.Chápeš? Keď niekoho zastrelíš v sebaobrane nemáš trest ísť do väzenia a ku tomu Hanna je ešte mladá a do väzenia by ju neposlali.A keď ťa to nebaví tak to nekukaj a nekaz nám tu radosť. Keď to nemáš rada tak to tu nekomentuj ideš mi na nervy :) But okey, it’s your opinion. Podľa mňa je to najlepší seriál a hovorte si čo chcete! Veď keď vám tak vadí to, že nám nič nehovoria a že ničomu nechápete tak to nekukajte mňa to preto baví a stále napína a kukám to od prvej série! Vždy ma to napne a niektorí to takto tiež berú preto to má takú sledovanosť ;)

 • Ann Janie Fleur says:

  Leslie: máš pravdu že je to přehnaný ale bože co kdybys měla mamku ve vězení a ona byla obviněná z vraždy a šla by na 20 let do basy asi bys taky na žádnej pud sebezáchovy nemyslela jo a když tomu říkáš pitominy tak přoč tě zajímá jak to skončí !!! a ještě to sleduješ na stránkách nezdá se mi že by ti to bylo tak strašně jedno

 • Ann Janie Fleur says:

  nessa :souhlasím leslie mně taky štve těma kecama a podle mého předešlého kometáře si nemylsim že jí je to ůplně jedno když sleduje sstránky a tak dále

 • Vili says:

  Nessa*Ann Janie Fleur: take it easy :-) každý tady přece může svůj názor vyjádřit ne…. (aspoň mi to bylo nedávno vštěpováno…:-) :-)

 • Leslie says:

  Vili – Musím s tebou bohužel souhlasit… :) A díky za podporu. Hold ne každý chápe svobodu projevu (nebo chápe, ale moc se podle toho nechová).
  Nessa :) – Ale já to sleduji. Za sebeobranu do vězení možná nepujde, zvlášť když je nezletilá… Ale to si opravdu myslíš, že když řekne policistům; „Jejda, víte, já nevěděla, jak vám to mám říct… Wilden na mě útočil a já jsem ho zastřelila. Samozřejmě v sebeobraně. A pak mě nenapadlo nic lepšího, než ho strčit do auta a to auto potopit v jezeře.“, že jí to hned budou věřit? To by byli asi pěkně padlí na hlavu. A pokud by nakonec došli k možnosti, že to byla Hanna, silně pochybuju, že by jí někdo věřil, že to byla sebeobrana. Její matka by byla souzena za zatajování důkazů. A pokud by se prokázalo, že to stejně byla Ashley (pořád je tu A), Hanna by byla stejně souzena za křivou výpověď. A pokud by to domotali jinak… To radši vůbec nekomentuju. Podle mě jediná rozumná cesta, jak z toho ven, byla uhrát to u Ashley na sebevraždu a vzít si dobrého právníka (alespoň něco udělali dobře). Hanna by do vězení klidně mohla, je mladistvá. Kdo říká, že ten seriál nemám ráda? Jen mě mrzí, že s ním dělají tohle a to je všechno. Já pouze vyjadřuji svůj názor a to se snad smí, ne? A když s mým názorem nesouhlasíš, můžeš se vyjádřit, to ti neberu. Ale ty mi neber právo tu komentovat. Nikde tu nevidím pravidlo: „Nelíbí-li se vám něco na PLL, nevyjadřujte se,“. Seriálu musím nechat, že mě spolehlivě dokáže napnout, což je jeho obrovské plus, většina seriálů mě v tomhle ohledu nechává spolehlivě chladnou, byť by třeba neměla. To, že tam kvůli nelogičnosti polovinu věcí nechápu je druhá věc… Ale asi máš pravdu. Jsem prostě hloupá a proto mi to nedochází.
  Ann Janie Fleur – Kdyby byla má mamka obviněná z vraždy, byla bych z toho asi hodně mimo. Ale to neznamená, že bych se, coby mučednice, šla vydat do rukou zákona, byť bych nic neudělala. Jí bych stejně na 99% nepomohla a sobě bych jen uškodila, což by ona určitě nechtěla a ještě by na mě byla naštvaná. Věřím, že by to udělala tak, jak by jí poradil právník. A teď mi možná řekneš, že jsem sobecká, protože bych se neobětovala pro své blízké. Takhle to totiš na světě chodí a je naivní myslet si něco jiného. Bez urážky, ale upřímě si myslím, že bys to neudělala taky. Ano, říkám tomu pitominy. Jak jinak to chceš nazvat? Tohle je nereálné. A PLL má být seriál z reálného světa, pokud se nepletu. Sleduju to proto, že mě zaujala hlavní myšlenka, byť její provedení poněkud pokulhává. A nikde tu nevidím, že bych psala, že je mi to jedno. Pak bych se k tomu nevyjadřovala. Na stránky chodím, protože si zde stahuji titulky k dílu (mimochodem, děkuji za ně) a u toho si snad můžu přečíst článek a okomentovat jej. Mě taky štve, když někdo nezná pojem ‘interpunkce’.

  S tím, že se hold na seriálu každému nelíbí vše, se smiřte. Bude se vám hned dýchat líp. Já si taky zvykla, že někdo kritizuje mé nejoblíbenější seriály. A navíc, já neříkám, že je všechno špatné. Kdyby ano, přestanu se tím mučit a sledovat to už pro své vlastní dobro.

  Peace & Love

 • Leslie says:

  //uhrát to u Ashley na sebeobranu

 • Leslie says:

  Ještě dodatek k tomu, kdyby se Hannina situace přihodila mě. Když to tak čtu, vyznívá to jinak, než jsem zamýšlela. Jen si prostě myslím, že to sebeobětování ničemu nepomůže. No, stejně pořád zním jak bezcitná kruela…
  Konec monologu.

 • Nessa :) says:

  Veď som povedala „okey, it’s your opinion“ takže neviem, čo hovoríš, že ti bránim vyjadriť svoj názor ;) (ak nechápeš daj si do google :)) Vieš, ale už mi ide na nervy ako tu každý hovorí, že ho to nebaví, že to naťahujú, nič nevysvetlia….bla bla bla..Veď oni vedia čo robia a keď vás to nebaví nekukajte :)

 • Leslie says:

  Nessa – Když je to náš názor, proč bychom si ho měli nechávat pro sebe, že? Ale já už mlčím, očividně, zde je slov škoda.

 • Nessa :) says:

  Ty nevieš čítať alebo čo? Povedala som, že si to máš pre seba? Nie, nie vyjadri sa aby si nepovedala, že ti zakujem sa vyjadriť -.-

 • Nessa :) says:

  *máš nechať *zakazujem

 • Vili says:

  No, nechci se vám do toho míchat:-) takže jen podotknu, jak to vidím já, abych demonstrovala, že i pravidelný divák PLL (v podstatě fanoušek) může mít s různými věcmi v seriálu problém – souhlasím s tím, že je v PLL zbytečně moc věcí, který to celý zbytečně zamotávají, vadí mi, že se častokrát načne nějaká zápletka, ale do konce to nikdo nedotáhne – už to tu bylo zmiňovaný mockrát včetně příkladů a je to bohužel tak, pořád čekám a čekám na rozuzlení věcí – otázek, které jsem si zapamatovala, protože mě odpovědi velmi tajímaly, ale nedočkala jsem se a nedočkám, protože už by to tam ani nesedělo, kdyby to teď najednou po sto letech vysvětlili. Tohle je velký nedostatek tohoto seriálu a za to se klidně poperu :-) Ale…. i tak mě PLL baví… to je jasný, jinak bych nekoukala. Jenomže už mě zkrátka baví z jiných důvodů, než 1. a 2. série, které mi ještě dávaly smysl a nebylo tam tolik nadbytečných fantasmagorií a očividných zbrklých výmyslů scénáristů. Což je škoda.
  Jinak co se týká (ne)logického chování postav… na to mám názor pořád stejný – je to prostě americký seriál pro teenagery :-)

 • Michato says:

  Já zase ale musím říct, že první dvě série (na rozdíl od 3.a 4 .) sice dávaly smysl ale nebavily mě. Jako dívala jsem se na něj, ale spíše z toho důvodu že do mě kamarádky pořád valily ať se dívám že je to boží. Ano je to dobrý ale mě začala bavit až 3. série…

 • Vili says:

  Michato: A u mě to zase s třetí šlo dolů….:-( (dobře, až tak od půlky…:-)Pridaj komentár