PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Alisonin denník – 2.časť

júl 15th, 2010 | Posted by schonika in Deník

Pred týždňom ste si mohli na našom webe prečítať preklad prvej časti Alisoninho denníka.Oficiálne stránky ABC Family uverejnili ďalšie dve strany,ktore napísala autorka knižnej predlohy Sara Shepard.Dej sa stále odohráva na dvore za Alisoniným domom.Ak vás zaujíma,čo sa udeje po tom,ako Alisonina mama výjde von,čítajte ďalej.

Štyri dievčatá sa otočili,tak som sa otočila aj ja.Mama rukami naznačila: „Takže…my ideme,okej?“                                                                   „Okej,“odpovedala som.Usmievala som sa, ale nepohla som sa ani o centimeter. „Ahoj!“                                                                               Moja mama čakala a vyzerala akoby chcela ešte niečo povedať.Len choď,túžila som vykríknuť.Očakávala odo mňa aby som šla dnu a povedala niečo srdcervúce na rozlúčku?Jasné.

Dievčatá sa presunuli pri mňa.Konečne,moja mama mykla plecami,otočila sa späť k domu a prekĺzla sklenenými dverami.Dievčatá opäť začali rozprávať,pripomínali mi svoje mená.Ružový pásik bola Aria, bacuľka zasa Hanna a ryšavovláska bola Emily.Počas ich predstavovania som stále prikyvovala, ale v skutočnosti som nedávala pozor.Môj pohľad bol stále upriamený na dom.Svetlo v spálni na poschodí zhaslo.Počula som ako garážové dvere pri otvárani zastonali a ako sa dvere na aute zabuchli.Potom Mercedes farby šampanského, ktorý patril mojej mame, vycúval z príjazdovej cesty.Mal síce stmavené sklá,no aj tak som dokázala rozoznať siluety svojich rodičov na predných sedadlách,tváre mali strnulé a rozvážne.Otočili sa pri poštovej schránke a odišli dolu ulicou.

Vydýchla som si.Konečne.                                                                 Otočila som sa späť k dievčatám.Z ničoho nič som sa cítila akoby som s nimi nebola.A potom si si uvedomila- ja nemusím. Som Alison DiLaurentisová a môžem si robiť čo chcem.                                                                       „Tak sa majte,“ povedala som odrazu.Odpochodovala som si to cez dvor, vysoké podpätky sa mi zabárali do trávy. Takmer som ani nezaregistrovaa kovovú kľučku dverí terasy, keď som ich odsunula.

Pokračovanie o týžden :)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

4 komentárePridaj komentár