PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Alisonin denník – 3.časť

júl 24th, 2010 | Posted by schonika in Deník

Za posledné dva týždne ste si mohli na našom webe prečítať prvé dve časti Alisoninho denníka.Dnes vám prinášame preklad tej tretej, ktorá je bohužial rovnako krátka ako aj druhá časť. V tejto časti nadviažeme na nečakaný odchod Ali a dozvieme sa zopár dôvodov prečo vlastne boli dievčatá vhodnými kamarátkami na priateľstvo s Alison.

V kuchyni bol pokoj a ticho. Niekto nechal zapnutý kávovar, no v kanvici nebola žiadna káva. Riady z raňajok mama naskladala do drezu. Na vešiaku vedľa dverí chýbali nejaké kabáty a v držiaku vedľa práčky zasa topánky.

Bola som sama.                                                                           Odhrnula som závesy z okna nad drezom a vykukla von. Spencer, Aria, Hanna a Emily ešte stále stáli na prostriedku dvora, boli ako omráčené. Po chvíli sklonili hlavy a každá z nich sa pobrala opačným smerom. Hanna sa skoro potkla o rozviazané šnúrky ako kráčala k svojmu bicyklu. Emily si povzdychla a vliekla sa k nášmu nádvoriu. Aria zmizla medzi stromami, plecia nahnevane zhrbené. Spencer kráčala k dvoru za svojim domom, na tvári mala výraz akoby zadržiavala prd.

Ale aj tak, tieto dievčatá budú pracovať pre mňa. Potrebujem nové kamarátky po tom ako sa z Naomi a Riley stala minulosť. A tieto dievčatá majú potenciál – Hanna mala na sebe fantastické(aj keď trochu dosť malé) jeansy z kolekcie Paper Denim, ktoré som nikde v obchode nevidela. Aria je naozaj pekná, mohla by ale zmeniť vlasy a prestať sa obliekať ako elf. Emily má taký milý úsmev- myslím, že by z nej mohla byť dobrá kamarátka na vyplakanie sa. A niečo ma ťahá k Spencer, aj keď nedokážem presne určiť čo. Možno je to tým, že sme obe blondýny, sme pekné a chceme aby bolo všetko po našom. Možno všetky dievčatá, ktoré sú ako my, premýšľajú rovnako. Ale viac ako to….

….pokračovanie o týždeň ;)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

6 komentárovPridaj komentár