PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Alisonin denník – posledná časť

júl 30th, 2010 | Posted by schonika in Deník

Máme za sebou ďalšiu epizódu čo znamená, že aj ďalšiu časť Alisoninho denníka. Nečakala som, že to bude tak skoro ale táto časť je zároveň aj poslednou. No myslím, že je aj najdôležitejšou. Konečne nám Alison udala ten skutočný dôvod prečo si dievčatá vybrala. Ak ste teda zvedaví na jej úmysly, čítajte ďalej.

Ale viac ako to. Tieto dievčatá budú zbožňovať zem po ktorej kráčam. Urobia to, čo im poviem aby urobili – vždy. Oblak zatienil slnko a v dome sa zotmelo. Vyšla som po schodoch, zapla svetlo v izbe a v tichosti postávala na pásikovom koberčeku. Jediným zvukom v izbe bolo jemné bzučanie ventilátora pri posteli. Fotografie lemovali okraje veľkého zrkadla v rohu a vypĺňali nástenku nad stolom. Šaty úhľadne viseli v šatníku a lodičky, remienkové sandály a baleríny bez opätku voľne viseli v úložnom vešiaku na dverách. Sledovala som svoj odraz v zrkadle, pokúsila som sa o úsmev. Srdce mi stále bilo ako o závod ale vo vnútri som cítila pokoj a rovnováhu. Zhlboka som sa nadýchla, sadla som si a dala sa do práce. Keď si to tak vezmem, musím toho veľa zmeniť. Množstvo plánov treba uviesť do pohybu.

Nič také ako  „začnem práve teraz“ neexistuje.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

7 komentárov

 • Janica says:

  Je divá, nemám jí ráda :D

 • Neliss says:

  Krátke, krátke, skoro nič nové sme sa nedozvedeli. Akurát, že Ali je v knihe strašne divná… No, aj tak ďakujem za preklad.

 • alyssa18 says:

  No, tak se mi zda, ze jsme se z toho slavneho deniku vubec nic nedozvedeli…to, ze je Ali, strasne plytka postava, jsme asi vedeli uz davno, jeji charakter je tak predvidatelny, ze jsme snad ani nepotrebovali uryvky z jejiho deniku:) (ale pardon, ze pisu v 1.os. mn. č., je to pouze muj nazor) :)

 • Charlotta says:

  nic víc nebude? :)

 • PrettyLiar159 says:

  v knihe Ali´s Pretty Little Lies- dodatková kniha k sérií Pretty Little Liars- bolo toto isté, ibaže to dievča ktoré vyšlo za Ariu, Spencer, Emily a Hannu bolo v skutočnosti Alisonino dvojča Courtney. A vtedy keď pani DiLaurentisová vychádzala von oznámiť jej že odchádzajú tak v skutočnosti išli iba zaviesť Alison (mysleli si že je to Courtney- psychicky narušené dvojča) naspäť do Radley. A to že bola taká namyslená len predstierala- snažila sa napodobňovať Ali.

 • Lenka says:

  Kde nájdem diel 4×25?? ak taký je

 • Barbor says:

  Vlastne sme sa ani nič nové nedozvedeli. :)Pridaj komentár