PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Ateliéry Pretty Little Liars

august 3rd, 2013 | Posted by misaelka in Ostatné | Uncategorized

Nejprve bych chtěla říct, že tohle není žádný překlad ani běžný článek. Ale narazila jsem na vlogy (video blogy) tří youtuberů, kteří se podívali do studií Warner Brothers v Los Angeles a jednou z jejich prvních zastávek byly prostory PLL a řekla jsem si, že i vy byste se rádi podívali.

Nejprve byli v kuchyni Spencer, otevírají tam třeba ledničku, ukazují, kam se dostanete, když půjdete po schodech nahoru, co je venku za okny, říkají, že skříňky nemají skla a tak. Potom se jdou také podívat do kuchyně Hanny,ve které ale bohužel zrovna natáčení neprobíhalo, takže tam byla spousta věcí, které neměli kam dát, ale i tak,navíc jsou i před domem Hanny, který jsme mohli vidět myslím v první sezóně. Také jsou v lese, kde byla natočena spousta scén a kde je také Jasonův dům , v místnosti, kde se vytvářejí zvuky, atd.

Všichni tři taky potkali Shay (Emily), Troian (Spencer) a Iana (Ezru). Není to na videu, jelikož si myslím, že herci nechtěli, aby je natáčeli, ale prý jen tak odpočívali u počítačů. Tanya, která natáčí na youtube makeup tutoriály, se pak setkala s kosmetičkou, která dělá makeup Spencer.

Pokud máte rádi také například seriál Přátelé, máte rádi Supermana, Batmana, Dextera, díky těmto vlogům se můžete podívat, kde se to vše natáčí. Je to vše v angličtině, ale myslím, že to moc nebude vadit ani těm, kteří na tom nejsou s angličtinou nejlépe, jelikož jde spíš o to, co natočili, než o to, co říkají :D

A taky ještě malá poznámka, je to vlog, není to jen čistě o PLL a td, takže vám ke každému odkazu napíšu minuty, kdy jsou na místech, kde se PLL natáčejí, je mi jasné, že ne všechny bude bavit se dívat na celé videa :)

Jim Chapman: http://www.youtube.com/watch?v=OpdSn2eGeA8 – 5:03

Tanya Burr: http://www.youtube.com/watch?v=6H0fP-vsycY – 2:26

Joey Graceffa: http://www.youtube.com/watch?v=1AHpKviPGis – 1:47

Řekla bych, že nejvíc toho z prostředí PLL natočila Tanya a Joey, takže pokud jste zvědavý, jak to tam vypadá, určitě se podívejte :)

A kdybyste náhodou byli někdo v LA a chtěli si tyto prostory sami projít, VIP prohlídka studií stojí $ 52.00, což je něco málo přes 1000kč (zhruba 39 euro), trvá 2 hodiny a 25 minut a více informací najdete tady  .

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

3 komentárePridaj komentár