PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Kdo další v příští sérii zavítá do Rosewoodu?

máj 16th, 2015 | Posted by Veruuuu in Foto | Novinky | Spoilery

titus_3Městečko Rosewood uvítá v červnu další nové obyvatele, již dříve jsme psali, že k obsazení seriálu přibyla Dre Davis, ta ale není jediná.

(EDIT: Dopněna další pozapomenutá postava.)

Dalším nováčkem je herec Titus Makin Jr. (25 let), kterého jste mohli vidět například v seriálu Star-Crossed či v Glee. A koho bude hrát?

Titus ztvární kluka jménem Lorenzo, který se v kostele setká s Alison, s níž se okamžitě spřátelí. A nejen to, dokonce ji přesvědčí, aby se přidala k dobrovolníkům, takže očividně dokáže lidi okouzlit, dokonce i bývalé vězenkyně, které jsou pořád ve střehu. Dokonce by měl být něco jako její bodyguard. Podle scénáře, který se četl při konkurzu na tuto roli, má tato postava za úkol Alison ochraňovat. Měl by to být totiž takový policista v utajení, ale kdo ví? Je dost možné, že tyto informace byly vypuštěny záměrně, aby z nich byli diváci zmatení.

maddieDalším nováčkem je Maddie Ziegler. Říká vám to jméno něco? Pokud jste viděli nějaký klip od zpěvačky Sii (např. Chandelier, Eclastic Heart), pak tuto mlaďounkou tanečnici budete znát, jelikož se v nich objevila právě ona.

Tato 12letá slečna se taktéž ukáže v 6. řadě PLL, ale pozor, vypadá to na docela hororovou roli. Jakou postavu bude hrát, si můžeme jenom domýšlet. Zdá se, že se i v našem seriálu se dočkáme nějakého tanečního vystoupení, jelikož na jedné z fotek je s choreografem Travisem Wallem, kterému prostřednictvím sociální sítě poděkovala za skvělou choreografii.

 

sabrina

Dalším přírustkem je nejlepší kamarádka Troian, Lulu Brud Zsebe. Lulu bude hrát Sabrinu, která se poprvé objeví ve 4. epizodě. Scény bude mít právě s Troian, ale podle všeho nejen s ní. Sabrina působí docela extravagantně, tak jaká bude její role?

 

 

 

 

Jaký máte z nováčků dojem? Co si myslíte o Lorenzovi? A koho bude hrát Maddie? A co bude zač Sabrina? Třeba vám napoví pár fotek ze zákulisí.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

3 komentáre

  • Spencer777 says:

    Wow, tak na Maddie se hodně těším, byla jsem z ní nadšená, když byla v klipech od Sii a teď bude v PLL? To je bomba! Myslím, že se k ní hodí ta hororová role :)

  • Katka says:

    Ten Titus je riadne pekný chlap, na toho sa veľmi teším. :) 6.séria začína vyzerať super! Už sa nemôžem dočkať :) :*

  • Veruuuu says:

    Tak malé změny. Titus bude hrát kluka jménem Clark – pořád asi z kostela, a ten policista je herec jménem Travis Winfrey, ten by nakonec měl být Lorenzo. ;)Pridaj komentár