PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Kto je A?

-PrettyLittleLiars-A

Otvorená diskusia na tému, kto by mohol byť „A“:

…pozor môže obsahovať spoilery!

944 komentárov

 • Já si myslím, že A.D. je Sabrina. Já nevím proč, ale mně ta holka prostě už od pohledu nesedí ♥

 • Lillith says:

  Sjela jsem teď znovu díly od propuštění Charlotte. Jestli jsem to „snad“ dobře pochopila, tak AD byl Archer Dunhill ( naverboval Mary, nechal zavřít Alison do blázince, unesl Hannu…) a to proto, že chtěl vědět, kdo zabil jeho Charlotte se kterou chtěl utéct ( dle pasů a letenek v jeho bytě). OK, ale někdo mu musel pak říct, že Alison jí nezabila, takže pracoval nejspíš pro někoho dalšího´= über A???? Ten/ta/to se stalo AD po Archerově smrti, teda potom co lhářky vykopaly jeho tělo. Jennu a Noela jsem po 7×10 vyloučila. Noel ztratil hlavu a Jennu to čeká asi brzo taky. Osobně si myslím, že Charlotte zabila Sara a Noel na rozkaz über A zabil Saru. A teď, proč by si über A bralo Jennu, pokud pro něj pracovala? ( dobře asi nevěděla, že pro něj, ale dělala s Noelem a Sarou, tou dobou oba v pánu). Napadá mě jedině, že proto, že postřelila/zastřelila Spencer/ Maryino druhé dítě. No a konečně k té mojí teorii. Pomsta za Charlotte + pomsta za Spencer + pomsta za Mary (nesmíme zapomenout vraždu Jess)= über A musí být někdo blízký Mary. Že by otec Maryiných dětí ( za mého předpokladu, že je jen jeden). Otázkou ale je: KDOPAK TO BUDE????? Nejvíc mi na to sedí Peter Hastings, přeci jen se tahal s Jessicou, tak proč ne i s její sestrou/dvojčetem. Dává to alespoň trochu smysl? Nebo už mě tenhle zatracený seriál poznamenal na dobro…:-D :-D :-D

 • Amorphis says:

  Natjk: podle mého to taky není marná teorie, ale nesedí mi tam, že byla pryč, ale možná je to to věčné předávání „A“ štafety, které už mi ale leze krkem…. zaujali mě ty Cochrenovi, bude to mít asi nějakou linii. Jinak fakt nevim, Marlene to může spatlat jakkoli.

 • Lolinka says:

  Kdo je už dočerta A ??

 • Lolinka says:

  Som zufala kdo je A ?

 • JUS TÝNA OTTOVÁ says:

  Podle mé teorie by mohl být ,,A,,(A.D.) otec Alison,který tah převzal po smrti své ženy.Který ovšem zmizel ze scény!?Umyslně?!Co je též jasné z posledního dílu 7 série Jena již zná totožnost ,,A,,(A.D.).V 10 díle ze 7 série,již můžeme vyloučit Noela Khana!Teď mne ale zajímá především onen konec 10 dílu-zde jsme se dozvěděli,že Spencer je možná DiLaurentisová která má těžké zranění(postřelena Jenou)-jako další podstatnou a nemilou zprávu se dozvídáme o težjé nehodě Tobyho a jeho snoubenky(umře?).Taktéž bych ráda věděla kde byl Ariin bratr(spolupracuje?je v týnu ,,A,,?)?Když se vrátím ke své teorii ohledně ,,A,, ,proč si to myslí,svou teorii stavím na základě chování ale převážně na -DOMEČKU PRO PANENKY-.Zde sem si nějak podložila své myšlenky a pokoušela se spojit fakta,taktéž jejich motivy.Dospěla jsem k tomuto názoru-V DOEČKU se z nich snažil udělat ty tkerými byly dříve,všech pět pohromadě,než do doupěte mohl dostat Ali potřeboval něco jako náhradu či zkoušku,aby to bylo vše jako za starých časů.Avšak oficialní spoilery poukazují na jíná fakta a vzhled ,,A.D,, -žena,blond,blízká lhářkám ,tyto fakta jse si celkově nezjišťovala,tudíž se olouvám pokud jsou tyto fakta lživá.Údajně by se mělo jednat o konkrétní z lhářek.První po zjištění této inforace mi naskočila Spencer,díky její vysoké inteligenci by to bylo možné,dále jsem se dozvěděla ostatní spoilery a ji jsem vyloučila.Jako další informaci jsem obdrržela fakt,že,,A,,bylo vyměněno nebo respektivě se vystřídalo,možná toto by vysvětlilo nové iniciály -A- na -A.D.- (tuto inforaci si k srdci neberu a nedůvěřuji jí).
  TOŤ ODE MNE VŠE.
  :omlovám se za případné hrubky

 • JUS TÝNA OTTOVÁ says:

  PRETTY LITTLE LIARS
  Podle mé teorie by mohl být ,,A,,(A.D.) otec Alison,který tah převzal po smrti své ženy. Který ovšem zmizel ze scény!?Úmyslně?!Co je též jasné z posledního dílu 7 série Jena již zná totožnost ,,A,,(A.D.).V 10 díle ze 7 série,již můžeme vyloučit Noela Khana!Teď mne ale zajímá především onen konec 10 dílu-zde jsme se dozvěděli,že Spencer je možná DiLaurentisová která má těžké zranění(postřelena Jenou)-jako další podstatnou a nemilou zprávu se dozvídáme o těžké nehodě Tobyho a jeho snoubenky(umře?).Taktéž bych ráda věděla kde byl Ariin bratr(spolupracuje?je v týnu ,,A,,?)?Když se vrátím ke své teorii ohledně ,,A,, ,proč si to myslí,svou teorii stavím na základě chování ale převážně na -DOMEČKU PRO PANENKY-.Zde sem si nějak podložila své myšlenky a pokoušela se spojit fakta,taktéž jejich motivy.Dospěla jsem k tomuto názoru-V DOMEČKU se z nich snažil udělat ty kterými byly dříve,všech pět pohromadě,než do doupěte mohl dostat Ali potřeboval něco jako náhradu či zkoušku,aby to bylo vše jako za starých časů.Avšak oficiální spoilery poukazují na jiná fakta a vzhled ,,A.D,, -žena,blond,blízká lhářkám, tyto fakta jsem si celkově nezjišťovala,tudíž se omlouvám pokud jsou tyto fakta lživá.Údajně by se mělo jednat o konkrétní z lhářek.První po zjištění této informace mi naskočila Spencer,díky její vysoké inteligenci by to bylo možné,dále jsem se dozvěděla ostatní spoilery a ji jsem vyloučila.Jako další informaci jsem obdržela fakt,že,,A,,bylo vyměněno nebo respektive se vystřídalo,možná toto by vysvětlilo nové iniciály -A- na -A.D.- (tuto informaci si k srdci neberu a nedůvěřuji jí).
  TOĎ ODE MNE VŠE.
  :omlouvám se za případné hrubky

  !OPRAVENO!

 • eladro says:

  Souhlasím s Lillith :-D skvělá teorie

 • Hanka says:

  všichni se můžeme těšit, že o 10 dní začínají nové díli

 • Fancy says:

  Hmm Spencer střelená, Toby autonehoda, já říkám že Toby umře a jeho srdce dostane Spencer. :D (v nějakých ukázkách byl záběr z nemocnice, tak mě to hned napadlo, to je přesně věc kterou od PLL očekávám, ostatně očekávám snad úplně všechno :D)

 • AriaJeBest :3 says:

  Neviem prečo, ale myslím si, že -A je Wren. :D

 • XDlolXD says:

  Ľudia aký je rozdiel medzi A.D. a Uber A???
  Celkom v prd*li som z toho XD XD XD
  Plus ja si myslím že A.D. je Lucas tá teória sa mi proste páči XD

 • malAria says:

  A.D. bol Archer a Uber A je niekto iný… asi… :D tiež v tom začínam mať zmätok. Ináč, včera som počula zaujímavú teóriu o Lucasovi. Keďže Lucas poznal Charlesa/Charlotte už od malička a inklinuje k stalkerstvu a aplikáciám, tú hru mohol kľudne vymyslieť/vyrobiť on, pretože má/mal rád Charlotte (istý čas tvrdil, že má priateľku – mohla to byť Charlotte). Chcela som, aby to bol Wren :D to Uber A, ale páči sa mi aj táto teória.

 • Ivet3321 says:

  Podla mna je A.D Melissa spencer sestra ktora mala na to velky dovod sa pomstit … ako som citala jeden spoiler bolo tam povedane ze A.D je uz v prvom diely serialu prvej serie tak som teda si este raz pozorne ma na to padny dovod co ked melissa nie je tiez hastings ale dilaurentis nikde to tam nebolo spominane bud je to niekto z rodiny dilaurentis alebo mary drake rodina teda z rodiny drake pozrite si par serii medzi spencer a melissou bolo vela nezhod napriklad spencer jej stale preberala chlapov , melissa potratila ako mozme z poslednych casti vidiet tak alison bola oplodnena emily vajickami :) Ospravldnujem sa za gramatiku som dysfraficka :) Takze podla mna je to melisa aj koli tomu ze ked postrelily spencer a v ten isty den mal nehodu toby zaujimave ze sa im to stalo v ten isty den podla mna melissa chcela aby sa kazdej z dievcat nieco vratilo ako napriklad spencer to ze jej zomrel clovek kt milovala plus alison aby si prezila to co chcel A.D docielit aby alison isla na potrat a citila ake to je prist o dieta.Pridaj komentár