PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Kto je A?

-PrettyLittleLiars-A

Otvorená diskusia na tému, kto by mohol byť „A“:

…pozor môže obsahovať spoilery!

975 komentárov

 • Já si myslím, že A.D. je Sabrina. Já nevím proč, ale mně ta holka prostě už od pohledu nesedí ♥

 • Lillith says:

  Sjela jsem teď znovu díly od propuštění Charlotte. Jestli jsem to „snad“ dobře pochopila, tak AD byl Archer Dunhill ( naverboval Mary, nechal zavřít Alison do blázince, unesl Hannu…) a to proto, že chtěl vědět, kdo zabil jeho Charlotte se kterou chtěl utéct ( dle pasů a letenek v jeho bytě). OK, ale někdo mu musel pak říct, že Alison jí nezabila, takže pracoval nejspíš pro někoho dalšího´= über A???? Ten/ta/to se stalo AD po Archerově smrti, teda potom co lhářky vykopaly jeho tělo. Jennu a Noela jsem po 7×10 vyloučila. Noel ztratil hlavu a Jennu to čeká asi brzo taky. Osobně si myslím, že Charlotte zabila Sara a Noel na rozkaz über A zabil Saru. A teď, proč by si über A bralo Jennu, pokud pro něj pracovala? ( dobře asi nevěděla, že pro něj, ale dělala s Noelem a Sarou, tou dobou oba v pánu). Napadá mě jedině, že proto, že postřelila/zastřelila Spencer/ Maryino druhé dítě. No a konečně k té mojí teorii. Pomsta za Charlotte + pomsta za Spencer + pomsta za Mary (nesmíme zapomenout vraždu Jess)= über A musí být někdo blízký Mary. Že by otec Maryiných dětí ( za mého předpokladu, že je jen jeden). Otázkou ale je: KDOPAK TO BUDE????? Nejvíc mi na to sedí Peter Hastings, přeci jen se tahal s Jessicou, tak proč ne i s její sestrou/dvojčetem. Dává to alespoň trochu smysl? Nebo už mě tenhle zatracený seriál poznamenal na dobro…:-D :-D :-D

 • Amorphis says:

  Natjk: podle mého to taky není marná teorie, ale nesedí mi tam, že byla pryč, ale možná je to to věčné předávání „A“ štafety, které už mi ale leze krkem…. zaujali mě ty Cochrenovi, bude to mít asi nějakou linii. Jinak fakt nevim, Marlene to může spatlat jakkoli.

 • Lolinka says:

  Kdo je už dočerta A ??

 • Lolinka says:

  Som zufala kdo je A ?

 • JUS TÝNA OTTOVÁ says:

  Podle mé teorie by mohl být ,,A,,(A.D.) otec Alison,který tah převzal po smrti své ženy.Který ovšem zmizel ze scény!?Umyslně?!Co je též jasné z posledního dílu 7 série Jena již zná totožnost ,,A,,(A.D.).V 10 díle ze 7 série,již můžeme vyloučit Noela Khana!Teď mne ale zajímá především onen konec 10 dílu-zde jsme se dozvěděli,že Spencer je možná DiLaurentisová která má těžké zranění(postřelena Jenou)-jako další podstatnou a nemilou zprávu se dozvídáme o težjé nehodě Tobyho a jeho snoubenky(umře?).Taktéž bych ráda věděla kde byl Ariin bratr(spolupracuje?je v týnu ,,A,,?)?Když se vrátím ke své teorii ohledně ,,A,, ,proč si to myslí,svou teorii stavím na základě chování ale převážně na -DOMEČKU PRO PANENKY-.Zde sem si nějak podložila své myšlenky a pokoušela se spojit fakta,taktéž jejich motivy.Dospěla jsem k tomuto názoru-V DOEČKU se z nich snažil udělat ty tkerými byly dříve,všech pět pohromadě,než do doupěte mohl dostat Ali potřeboval něco jako náhradu či zkoušku,aby to bylo vše jako za starých časů.Avšak oficialní spoilery poukazují na jíná fakta a vzhled ,,A.D,, -žena,blond,blízká lhářkám ,tyto fakta jse si celkově nezjišťovala,tudíž se olouvám pokud jsou tyto fakta lživá.Údajně by se mělo jednat o konkrétní z lhářek.První po zjištění této inforace mi naskočila Spencer,díky její vysoké inteligenci by to bylo možné,dále jsem se dozvěděla ostatní spoilery a ji jsem vyloučila.Jako další informaci jsem obdrržela fakt,že,,A,,bylo vyměněno nebo respektivě se vystřídalo,možná toto by vysvětlilo nové iniciály -A- na -A.D.- (tuto inforaci si k srdci neberu a nedůvěřuji jí).
  TOŤ ODE MNE VŠE.
  :omlovám se za případné hrubky

 • JUS TÝNA OTTOVÁ says:

  PRETTY LITTLE LIARS
  Podle mé teorie by mohl být ,,A,,(A.D.) otec Alison,který tah převzal po smrti své ženy. Který ovšem zmizel ze scény!?Úmyslně?!Co je též jasné z posledního dílu 7 série Jena již zná totožnost ,,A,,(A.D.).V 10 díle ze 7 série,již můžeme vyloučit Noela Khana!Teď mne ale zajímá především onen konec 10 dílu-zde jsme se dozvěděli,že Spencer je možná DiLaurentisová která má těžké zranění(postřelena Jenou)-jako další podstatnou a nemilou zprávu se dozvídáme o těžké nehodě Tobyho a jeho snoubenky(umře?).Taktéž bych ráda věděla kde byl Ariin bratr(spolupracuje?je v týnu ,,A,,?)?Když se vrátím ke své teorii ohledně ,,A,, ,proč si to myslí,svou teorii stavím na základě chování ale převážně na -DOMEČKU PRO PANENKY-.Zde sem si nějak podložila své myšlenky a pokoušela se spojit fakta,taktéž jejich motivy.Dospěla jsem k tomuto názoru-V DOMEČKU se z nich snažil udělat ty kterými byly dříve,všech pět pohromadě,než do doupěte mohl dostat Ali potřeboval něco jako náhradu či zkoušku,aby to bylo vše jako za starých časů.Avšak oficiální spoilery poukazují na jiná fakta a vzhled ,,A.D,, -žena,blond,blízká lhářkám, tyto fakta jsem si celkově nezjišťovala,tudíž se omlouvám pokud jsou tyto fakta lživá.Údajně by se mělo jednat o konkrétní z lhářek.První po zjištění této informace mi naskočila Spencer,díky její vysoké inteligenci by to bylo možné,dále jsem se dozvěděla ostatní spoilery a ji jsem vyloučila.Jako další informaci jsem obdržela fakt,že,,A,,bylo vyměněno nebo respektive se vystřídalo,možná toto by vysvětlilo nové iniciály -A- na -A.D.- (tuto informaci si k srdci neberu a nedůvěřuji jí).
  TOĎ ODE MNE VŠE.
  :omlouvám se za případné hrubky

  !OPRAVENO!

 • eladro says:

  Souhlasím s Lillith :-D skvělá teorie

 • Hanka says:

  všichni se můžeme těšit, že o 10 dní začínají nové díli

 • Fancy says:

  Hmm Spencer střelená, Toby autonehoda, já říkám že Toby umře a jeho srdce dostane Spencer. :D (v nějakých ukázkách byl záběr z nemocnice, tak mě to hned napadlo, to je přesně věc kterou od PLL očekávám, ostatně očekávám snad úplně všechno :D)

 • AriaJeBest :3 says:

  Neviem prečo, ale myslím si, že -A je Wren. :D

 • XDlolXD says:

  Ľudia aký je rozdiel medzi A.D. a Uber A???
  Celkom v prd*li som z toho XD XD XD
  Plus ja si myslím že A.D. je Lucas tá teória sa mi proste páči XD

 • malAria says:

  A.D. bol Archer a Uber A je niekto iný… asi… :D tiež v tom začínam mať zmätok. Ináč, včera som počula zaujímavú teóriu o Lucasovi. Keďže Lucas poznal Charlesa/Charlotte už od malička a inklinuje k stalkerstvu a aplikáciám, tú hru mohol kľudne vymyslieť/vyrobiť on, pretože má/mal rád Charlotte (istý čas tvrdil, že má priateľku – mohla to byť Charlotte). Chcela som, aby to bol Wren :D to Uber A, ale páči sa mi aj táto teória.

 • Ivet3321 says:

  Podla mna je A.D Melissa spencer sestra ktora mala na to velky dovod sa pomstit … ako som citala jeden spoiler bolo tam povedane ze A.D je uz v prvom diely serialu prvej serie tak som teda si este raz pozorne ma na to padny dovod co ked melissa nie je tiez hastings ale dilaurentis nikde to tam nebolo spominane bud je to niekto z rodiny dilaurentis alebo mary drake rodina teda z rodiny drake pozrite si par serii medzi spencer a melissou bolo vela nezhod napriklad spencer jej stale preberala chlapov , melissa potratila ako mozme z poslednych casti vidiet tak alison bola oplodnena emily vajickami :) Ospravldnujem sa za gramatiku som dysfraficka :) Takze podla mna je to melisa aj koli tomu ze ked postrelily spencer a v ten isty den mal nehodu toby zaujimave ze sa im to stalo v ten isty den podla mna melissa chcela aby sa kazdej z dievcat nieco vratilo ako napriklad spencer to ze jej zomrel clovek kt milovala plus alison aby si prezila to co chcel A.D docielit aby alison isla na potrat a citila ake to je prist o dieta.

 • Yellow top says:

  Než kdo je A, AD, Uber A ( už se v tom dost ztrácím) by mě zajímaly odpovědi na tyhle otázky:??
  1. Kde byla Alison ? A od čeho má tu jizvu? Protoze moc tomu jejimu flashbacku neverim
  2. Jak se Sara seznamila s Charlotte?
  3. Vážně Mayu zabil ten kluk nebo spíš A ?
  4. Kdyz se v jednom dile ukazala Cece jak posloucha za dvermi Ezrova bytu a pak nekomu nasledne volala. Komu a proč když v tý době už byla A.
  5. Kdo zabil Iana?Byla to Alison jak ho schodila ze zvonice ( doufam ze to byla zvonice?:D) nebo ho pak jeste nekdo dodelal?
  6. Kdo zabil Cece a proč?
  7. Co byl vubec ten team Garetta, Jasona, Iana? Nejak sem nepochytila k cemu tam byl?
  8. Proč Caleb pomáhal Jenne?
  9. Když byli v Ravenswood ( doufam ze se to tak jmenovalo) a jak sli do toho bytu a objevili ten pokoj tak ten pokoj byl Alison, Cece nebo nekoho jinyho?
  10. Kdo poustel ty nahravky kde mluvila Alison ( opet dum/ byt v Ravenswood) ?
  11. Kdo se mihl v okně hnedka v prvnim dile?
  12. Kdo zabil Betty?
  13. Kam zmizel Eddie Lamb?
  14. Kdo byl v sudu?
  15. Byla Aria někdy v Radley?
  16. Kdo zabil Saru?
  17. Proč Mary pracovala s Archiem?
  18. Kdo byl na Halloween převlečen jako mimino?
  19. V prvním halloweenskem specialu jsme mohli videt auto ( myslim ze tam byl nápis Radley) a pak nekdo nasledne koukal z okna. Kdo to byl?
  20. Proč se Maya schovávala v Noelově chatě?
  21. S kym se tu noc Melissa bavila? Proc melo vice osob na sobě žlutý top?
  22. Co ty obrazy a kresby? Kdo je namaloval a co maji znazornovat?
  23. Co se stalo Cyrusovi?
  24. Kdo napsal He is going to kill me – M ?
  25. Proč Bethany musela rikat Jessice aunt Jessica?
  26. Proč Noel pomáhal Cece?
  27. Jak se dostala krev do Spenceriny kabelky?
  28. On byl Wilden za neco placen?
  29. Kdyz holky navstivili ten obchod s panenkami a ten malej kluk mluvil o tmavovlase divce mluvil o Vivien nebo Arie nebo o nekom dalsim tmavovlasem?
  30. Koho schovaval Jason v domě?
  31. Kdyz Hanna navstivila ten obchod kdee byli bile figuriny bez obliceje a nasledne ji napadla A ma to treba souvislost s figurinou ktera ji byla poslana ? ( to me jen ted tak napadlo?)
  32. Kdo zabil Garetta?
  33. Proč měla na sobě Jenna redcoat kdyz byla Emily v tom aute?
  34. Kdo ji zdrogoval?
  35. Kdo chtel schodit Ariu z Halloweenskeho vlaku?
  36. Ci telo bylo pote nalezeno ve vlaku ( myslim to v cernem pytli)
  37. O kom mluvil ten doktor kdyz za nim byla myslim Spencer a Toby a ten stary doktor mluvil o blondyne. Mluvil o Alison, Cece, Bethany, Sare?
  38. Kdo napadl Alison o Halloweenu ve strasidelnem dome?
  39. Co se stalo tu noc kdy se objevila Alison u Spencer doma a Veronica ji utesovala?
  40. Kdo byla ta blondýna na maškarním plese ( myslim ze to byl ten díl kdy se odhali Mona jako A)?
  41. Kdo byla ta blondýna s Monou v kadeřnictví?
  42. Kam se vůbec ztratily nahrávky Bethany?
  43. Kdo byla ctvrta osoba která navstivila Jenny, Sydney a Monu?
  44. Kdo vlozil říkanku do Moninyho zrcadla?
  45. Kdo se naboural do Emilyina domu?
  46. Kdo byl převlečen jako Black Swan?
  47. Proč A ve svý smskach psalo kisses a pak přestalo?
  48. Na koho Ezra křičel v autě když ho viděl Jake?
  49. Kdo žil ve sklepě Dilaurentisů?
  50. Čí tělo Spencer našla místo Tobyho?

  Tak tohle je mých 50 otázek. Je jich víc takže přemýšlím, že bych udělala další kolo 50 otázek. Možná už některé otázky byly zodpovězeny ale v PLL se toho stalo tolik, že už si na to ani nepamatuju?. Pokud máte nějaké teorie k těm otázkám tak si je ráda přečtu?. Otázky jsou z mé hlavy a taky z tumblru. Myslim, že kdyby ke konci každé řady odpověděly na otázky bylo to mnohem lepší než to nechat bez otázek. Nejlépe by udělali kdyby zodpověděli na všechny otázky před skokem o 5 let později. Pak by mi ani ty nové otázky nevadili a aspon by se clovek zameril na ne a nemusel jeste porad premyslet nad temahle.

 • Yellow top : ty vole :D tie otázky máš isto z Tumblru na takom PLL fan účte,som videla tiež ten zoznam.Pokojne sprav ďalšie kolo a na dake otázky ti môžem zodpovedať,ďalšie vedia ostatní,na iné budú ešte odpovede a channina s Veruuuu tu spravili taký dobrý článok po finále 6A keď sa Marlene pýtali otázky a ona na ne odpovedala,tak to spísali.

 • Moniie says:

  Yellow top – No gratuluju, že máš ještě nějaký otázky. Já se v tom začala tak ztrácet, že už ani nevím, na co se zaměřit. :D Na některý ti můžu asi odpovědět, pokud si to dobře pamatuju. :D
  1.Asi tomu budeš muset věřit. Protože to, kde se celou tu dobu schovávala se už asi jen tak nedozvíme. Musí nám stačit odpovědi, co dala holkám. :D
  3. Někdo tu psal v komentářích, že Marlen na svým twitteru napsala, že jí fakt zabil ten její přítel. Už nevím, jak se jmenoval.
  5. Alli tuším řekla, že ho z té zvonice shodila dolů, ale že pak už nenašla jeho tělo. Takže ho asi zabilo to pravý A.
  7. Byl to asi jen takový úchylný spolek, kde natáčeli tajemství sousedů. Všichni asi nejspíš dost hulili, takže bych v tom nějaký vyšší smysl neviděla. Něco natočili, ale to se dostalo k někomu nepravímu a on je využil.
  8. Myslím, že se tenkrát moc neznali a s Hannou teprve začínali. A on přece předtím dělal něco s těma mobilama na zakázku. Ono asi není důležitý co, ale spíš nám tím motali hlavu, protože jsme si pak mohli myslet, že je v A. teamu a že Jenna je A.
  9. Pokud myslíš ten pokoj s kamerama, tak ten byl Ezrův ne?
  11. Nikde to nebylo, ale klidně bych tipovala, že Cece.
  16. Někde jsem četla, že prý snad Noel
  27. Možná jeden z důkazů, že Wren nebo Melissa spolupracují /vali s A?
  36. Nebylo to tělo, který někdo vykopal z Allisina hrobu, tedy tělo Betheny?
  45. Nepřiznala se k tomu Cece?
  46. Byla to Melissa, někdo ji vydíral, že pokud to neudělá, poví, jak to bylo s tím dítětem. (Že není těhotná.)
  49. Tipovala bych Cece nebo Ali.
  50. Nebyl to náhodou Toby jen byl živý a předstíral, že je mrtvý? Protože v tý době pracoval pro A.
  Na hodně dalších otázek bychom ještě měli dostat odpověď, tak uvidíme. Jako počítám s tím, že asi nevysvětlí vše, ale aspoň chci aby to dávalo smysl. :D

 • ATEAM says:

  Kto je A? pre a proti
  CeCe – pre mohla predstierať vlastnu smrť ta mrtvola mohol byť len niekto v maske, chybala jej hra tak sa k nej vratila, proti ako je možne že nikto na to neprišiel? ako je v Rosewoode vôbec niečo možné, doteraz sa nepotvrdilo či vôbec niekto robil dna testy ked našli Alisonine telo predpokladali že je to ona len iba kvôli tričku
  Jenna – pre ako sama Aria povedala „vždy to bola klamarka“ treba povedať viac? proti podla všetkeho je slepá a až príliž podozrivá
  Alison – pre mentalne problemy ma v rodine a vždy to bola mrcha, proti – asi ťažko by sa oplodnila sama ked bola zviazaná + Emison ma byť pravdepodobne endgame
  Paige – pre vždy nenavidela ali a vždy vedela že Em si vybere Ali nehladne na nič, proti momentalne zmizla zo serialu + dufame že miluje em dosť nato aby jej neubližovala
  Spencer ak by mala dvojča – pre to že ma spencer dvojča sa špekuluje roky, proti bola by blbosť vysť s tým napovrh až teraz
  Wren- pre bol velmi podozrivý v 4 serí, proti od tej doby sme ho videli tak v jednej epizode -_-
  Ezra- pre už ich stalkoval raz v dobe ked sa nova A objavila mal depku a s Arou nebol ešte spolu, proti Ezria by mala byť endgame
  takto by sa dalo pokračovať s každou jednou postavou tak to skratim dúfajme že je to postava ktora sa objavila v serialy a aj sa objavila po veľkom 5 ročnom skoku
  Alison by si zaslužila svoju vlastnu teoriu je mi divne ako ked spadla zo schodov Archer ju nestrčil a topanky sa jej nezlomili ani nič jednoducho padla a oni hned predpokladali že za tým stojí A, posledna eppizoda z em sa rozdelia a Ali je napadnutá ale naozaj alebo to bolo len pretože si bola istá že em jej pôjde napomoc

 • AriaJeBest :3 says:

  Odpověděla jsem na otázky, které jsem věděla a které ještě nebyly zodpovězeny výše↑ :)
  12. Mona
  15. Ne, jen tam dělala dobrovolnici.
  17. Protože po smrti Charlotte (Což je Maryina dcera a přítelkyně od Rollinse (Archera) ) chtěli oba získat peníze. Hlavně od Dilourentisů. Pak, když se „údajně“ dozvěděli, že Alison zabila Cece (To není pravda) Tak se chtěli pomstít a tak dělali Alison ty věci.
  24. Mona, asi :D
  28. Byl placen Jessikou, aby nikde neříkal, jak to bylo doopravdy s Charlotte (Cece)
  Víc nevím :D Snad jsem trochu pomohla.

 • Carol says:

  Lyndon…ten kluk, co předstíral, že je bratranec Mayi…ve skutečnosti to byl její bývalý kluk, který jí byl posedlý…

 • PLLover says:

  Bude to presne niekto taký ,,nenápadný“ ako bola Charlotte.
  Charlotte sa s dievčatami pár krát rozprávala, nasadila im chrobáka do hlavy (niekoľko-krát) rozprávaním spomienok s Ali ale nikdy ju poriadne nepodozrievali.
  Preto to podľa mňa nemôže byť ani Noel ani Jenna, pretože tých si moc všímajú.
  A je vždy niekto naoko kamarát.
  Na konci 7×17 je ukázaná Mona s hrou ale to nedáva zmysel, prečo by nám to tvorci ukazovali?
  Zároveň to musí byť niekto, kto sa objavil po Charlottinej vražde a niekto kto ju mal rád a ešte aj mal dôvod zabiť Saru (čo je to najmenej, pretože Sara mala kopu tajomstiev)
  Kto je ale tak zvrátený aby urobil takú ohavnú vec Alison? Teraz je to už fajn, Ali má z toho nakoniec raosť, to je jeho/jej jediné šťastie :D
  Môj tip bol Lesli ale teraz neviem :/

 • malAria says:

  PLLover, Saru zabil Noel, ktorý celkom určite nie je Uber A, keďže tak trochu stratil hlavu :D Môj tip je niekto z trojice Mary Drake, Lucas, Wren. Jediný, kto by ma prekvapil, ak by bol Uber A je Jason. Tento seriál je tak šialený, že už viem predstaviť pomaly kohokoľvek ako hlavného zloducha, ale Jasona nie :D

 • PLLover says:

  To nieee panebože len nie Jason :D Noel stratil hlavu xDDDD
  teraz som pozrela niekolko videí a som maximálne presvedčená že A.D. je Avery Drake!
  Pamätáte si keď sa dievčatá stretli s kamarátkami Sary a Avery „bola akurát busy“ ? Keď neskôr tá baba vysvetlila Emily že Avery je na práškoch?
  Ale nepredbiehajme.. keď sa Spencer narodila, narodilo sa aj druhé dievča ktoré dali do detského domova. Avery mala záchvaty hnevu a silnú chuť po pomste. Chcela Spencer urobiť peklo zo života také aké peklo mala vždy v živote ona. Začala spoločne so Charlotte plánovať ultimátnu pomstu! Prvá vec ktorou som si istá je, že keď Melissa sviatok práce 100 rokov dozadu :D videla Spencer ako nesie lopatu, videla Avery ako odchádzala potom čo s ňou pohladkala po hlave Bethany. Alison presa povedala že Spencer išla spať. V tejto scéne mala aj iný nahrdelník ako v pilotnom dieli.
  Je teória že spolupracuje s Wrenom, vďaka ktorému by mala lekárske nástroje po ruke. Tak isto sa Wren dal dokopy s Melissou aby bol bližšie k Spencer. Čo tá scéna keď sa Avery rozprávala na letisku s Wrenom a videl ich Ezra. „Spencer“ dostala pomaly infarkt že ich Ezra videl :D
  A nakoniec spolupracujú s Lucasom kvôli technickým veciam, ktorý má veľmi veľkú motiváciu=ALISON! viac krát povedal že je stelesnené zlo a ako ju neznáša.
  Presuňme sa k Dollhausu. Scéna keď bol Charles so Spencer a ona mala pocit že ho pozná z detstva. Nebola to Charlotte! Charlotte je nižšia od Spencer a táto osoba bola vyššia (alebo naopak? :o/) Musela to byť Avery!!
  Zrazu sa Sara ktorá v tom celú dobu bola sa zahrala na obeť.
  Charlotte povedala Alison čiastočnú pravdu a nadviazala s ňou vzťah ktorý vždy chcela. Avery bola OK, vedela, že to Charlotte vždy chcela a chcela s hrou skončiť.
  5 rokov pauza:
  Charlotte je mŕtva a to Avery naštvalo. Chce pomstu. Dievčatá „obetujú“ Hannah ktorá je unesená a mučená.. A teraz dámy a páni prichádza dôkaz ktorý ma o tejto strelenej teórií presvedčil!
  Hannah sa sníva sen so Spencer, lenže, ako sme už v PLL zvyknutý, sny sú často skutočnosť. Keby to je celé iba v Hanninej hlave, prečo by sa „Spencer“ spýtala či hovorila pravdu s vraždou Charlotte? A hneď na to sa „náhodou“ Hanne podarí utiecť? A A.D. „zrazu“ príde na to že Hannah nie je vrah? Akože to kde sme? :D :D
  Lucas zostrojil herný plán a Avery tam chodí presúvať figúrky (čo jej teda dosť vychádza kedže to vyzerá akoby Spencer išla do vlastného domu)

  Bolo tam toho viac samozrejme ale niečo sa mi už zdalo prekombinované. Teórie ako prečo dne Spencer pila miesto kávy čaj alebo je Wren Ariin bratranec sú na mňa už naozaj moc :D
  Aj keď si nie som istá ako je do tohto celého zapletený Archer, bola by som veľmi sklamaná keby celá táto teória bola nepravdivá. Prikladám jednu perličku a link na krátke video, ktoré je podľa mňa zo všetkých najpodarenejšie.
  Perlička na koniec: stredné meno Troian je Avery :O coincidence?

 • PLLover says:

  A ešte jedna vec. Kto alebo čo do pekla je Uber A? Sledujem ten seriál zle že mi táto vec unikla? Veď bolo -A a A.D. nie? :/

 • malAria says:

  no to sa práve snažíme zistiť :D A bola Mona, Big A Charlotte, A.D. Archer Dunhill a ešte tu je Uber A. Inak, tá teória s Avery nie je zlá, žeby mala Mary D. ďalšie dieťa? Ktovie… Marlene je schopná všetkého :D

 • PLLover says:

  MalAria Malá Aria Malária A OMG tvoja prezývka je geniálna xD
  Hovoria aj že Avery nie je iba Uber A ale stojí za tým od začiatku a postupne hádzala týchto ľudí ako obetných barančekov
  Nechápem prečo by tam tí tvorcovia tú Avery pridávali (resp. nepridávali) keby tam už nič neznamená.. Vieš Avery neprišla ona je na tom zle.. a čo s tym ako? :D Celé to stretnutie o Sare mi bolo divné. A čo s tým načo to bolo? Bola som si istá, že Saru nájdu alebo niečo podobné.
  Keby vtedy Avery na stretnutie príde, Emily s Hannou by povedali že vyzerá úplne ako Spencer a naopak keby príde Spencer..
  Čo som sa pri tomto seriáli naučila je, že si musíš všímať veci alebo postavy ktoré tam boli pridané „len tak“ :D
  Preto som ešte dávnejšie spomenula Lesli. Na čo tam bola?!
  Každý tam pre niečo bol. Dokonca aj ten nechutný diablik menom Addison=donútil nás upriamiť pozornosť na Jennu.
  CeCe bola taká „zbytočná“ postava a aha pozri na ňu :D
  Alebo tí ich bývalí snúbenci (Liam a Jordan) samozrejme tí nie sú Uber A ani náhodou
  Asi to je tým že sa mi páčil pár Aria a Liam (Ariam?) pretože som nemala rada Ezriu :D
  Haleb je aj bol od začiatku top pár. Caleb a jeho sarkazmus a hlavne jeho TRPEZLIVOSŤ s Hannou ma v tomto seriáli držia pri živote :D
  aj Spoby som mala rada ale ak sa znova dajú dokopy tak sa zhodím zo zvonice (kvôli Yvonne)

  to som ale odbočila.. myslím si že Avery Drake je Uber big A.D. nech už sa to volá hocijak keď prebrala hru od Archera

  Archera :D znie to ako Káčera :D :D

 • PLLover says:

  odpovede pre yellow top :)) tie ktoré viem
  1. budeš musieť :D :D
  2. Jak se Sara seznamila s Charlotte?
  3. Lyndon (Nate)
  5. Spachal sebevraždu
  6. to sa my (a uber A) snažíme zistiť
  7. perverzáci
  8. za peniaze.. vtedy ale poriadne nevedel čo robí
  9. Ezrov
  10. Nepamätám si
  11. Asi A nie? Mona
  12. Melissa Hastings
  13. Nikam? zrušili Radley tak pracuje inde
  14. nikto
  15. Je o tom teória že tam bola keď bola údajne na Islande, ale tomu neverím
  16. Noel
  17. n ju zmanipuloval
  20. Nemala kam ísť
  21. So Spencer ale žltý top mali Alison a Bethany
  22. ak myslíš ten notebook čo našla Aria v radley tak Bethany ale to tam bolo dosť jasne povedané takže sa asi pýtaš na niečo iné
  23. Čo s ním?
  24. Maya
  27. dala ju tam CeCe (A)
  28. Ano
  29. A (Cece) mu zaplatila aby to hovoril
  32. Wilden
  34. Koho?
  35. Lucas
  36. nebolo to telo
  38. Lucas ako vtip
  42. nestratili
  44. Mona samotna
  45. Cece
  46. Mellisa vydieraná Cece
  49. Cece
  50. Tobyho pracujúceho pre A

 • malAria says:

  PLLover, ďakujem, presne tak som to zamýšľala pri vymýšľaní :D Aria bola moja naj, tak som ju chcela nejak kreatívne zakomponovať :D aj tvoja je super, akože milovník PLL, ale zároveň sa dá preložiť aj tak, že už máš tých zlátanín v PLL dosť (so over of PLL)
  YellowTop – Cyrus sa má vraj ešte objaviť, takže snáď sa dozvieme, ako to vlastne celé boloPridaj komentár