PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Marlene stručně o finále a o 6. řadě

marec 30th, 2015 | Posted by Veruuuu in Ostatné | Rozhovory | Spoilery

Marlene po odvysílání finále 5. řady na videu promluvila o finále a o tom, co nás čeká v 6. řadě. :)

Překlad z odposlechu v pokračování článku.

Ahoj, lidi, zrovna jste viděli finále. Doufám, že jste z něj nadšení stejně jako já a jako všichni ostatní z PLL. Při tvoření téhle epizody jsme se hrozně bavili. Byli jsme hrozně nadšení z toho, že vám konečně sdělíme tu novinku. Charles je A. Nepochybně, dobře? Slyšeli jste to. Charles je A.

Takže byste měli vědět, že tohle bude řada plná odpovědí. Dnešní epizoda (finále 5. řady) obsahovala první velké odhalení z mnoha. Zodpovíme vám všechny otázky, na které se nás ptáte už od 1. řady. Ani vám nedokážu říct, jakou mám radost z toho, že se s vámi podělím o všechny tyto odpovědi. Kéž bych vám je mohla říct už dnes, ale budete si muset počkat do léta. A na konci léta budete vědět tolik jako já. Vážně. V tomto létě se v našem seriálu také bude řešit záhada další zmizelé dívky, takže to si určitě nechcete nechat ujít.

Pro všechny fanoušky Ali a fanoušky páru Emison (Emily + Alison): Slibuju vám, že Ali nestráví zbytek seriálu ve vězení. Dostane se ven tohle léto. Dřív, než se nadějete.

Také mám velkou radost z toho, že vám můžu říct, že tohle léto se do seriálu vrátí Rumer Willis. Uvidíte ji velmi brzy, přitancuje si to na náš plac. (Pozn.: Rumer aktuálně tancuje v Dancing With The Stars s bývalým partnerem Janel.)

Lidi, dnešní epizoda vážně vyznačuje začátek velmi vzrušujícího konce. Trvalo to dost dlouho, byli jste většinou trpěliví, někdy netrpěliví, ale to jsme taky zbožňovali. Armádo PLL, rodino PLL, všichni vám děkujeme. Z celého srdce vám děkuju, že se tohle díky vám uskutečnilo. Jsme tu pro vás a vy jste tu zase pro nás a my vás naprosto milujeme.

Tak co, těšíte se? :) Také vás poprosím o trpělivost s dalšími články, pauza je dlouhá, dalších informací se dočkáte, jen berte ohled na čas, který to člověku spolkne. Vždy ho není tolik, kolik bychom si sami představovali. ;)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

36 komentárov

 • whealtea says:

  Carol: Brittana by nad Emison zvítězit mohla, ale jestli půjdou do finále proti Doccubus, tak nemají šanci obávám se.. I když co se mě týče, tak ve finální čtyřce je to o volbě toho nejmenšího zla :D. A ani to tam nemůžu nějak najít :D.

 • Sá Ra says:

  kdo je sakra zoey ? :D

 • cita12 says:

  ..no proste se tady shodneme ze EMISON je akorat tak na to, strcit si prst do krku a nam nasilne natlaceny EMISON pekne s ulevou vyzvratit :D Proc tu trapnost a dovolim si rict nechutnost citime jen mi..a za velkou louzi jsou z toho u vytrzeni ?!!!! Prosim..to se radeji podivam na “ misElííi a ozralou Sůelin “ ! …énd EJ is Džok !!!! A hotovo !

 • Kaky says:

  Já bych strašně ocenila článek, kde by byly všechny nevyjasněné otázky, protože už si tak půlku z nich ani nepamatuji.. :D:)

 • Carol says:

  Kaky, těch bude hafo :-D Ale taky bych to ocenila,,,,no doufám, že se v téhle sezoně vysvětlí, kdo zabil Iana, to jsem totiž nějak nepobrala

 • Maky says:

  Lidi, nechci tu rozjíždět nějaký hádky, ale to, co tu píšete je děs. Vždyť jste tu snad nikdo nenapsal nic kladnýho, jen si stěžujete. Jo, oukej, demokracie, svoboda projevu, ale tohle je opravdu strašný. :D
  Vaše komentáře ve mně vzbuzují jen jednu otázku: tak proč na to sakra pořád koukáte, když Vám všechno, tak moc leze na nervy? :D Znám takovou tu odpověď: „Když už jsme na to začali koukat a držíme takovou dobu, tak to doklepeme do konce.“ A taky počítám s tím, že mi někdo určitě napíše, tak ty komentáře nečti, nikdo tě nenutí :D ale pozdě, přečteno. Hledala jsem někoho, alespoň jednoho člověka, který by tu napsal něco pozitivního. Marně :( :D
  Ano, netvrdím, že pll bylo vždy jen na vrcholu (ostatně, který seriál si dokázal udržet laťku po celou dobu trvání?), ale zrovna teď mám pocit, že se seriál dostává trošku nahoru.
  Taky chápu to, že chcete znát odpovědi, ale měli byste si uvědomit jednu věc. Tenhle seriál stojí právě na záhadách a nezodpovězených otázkách, takže pokud budou všechny zodpovězeny, co se ze seriálu asi stane? :D Nedivím se tvůrcům, že si v tomhle směru dávají tak na čas. :D
  Toť vše ode mě, mír s Váma, aloha.Pridaj komentár