PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Naša stránka oslavuje 5 rokov

jún 10th, 2015 | Posted by Liar in Ostatné

pll01Dnes je tomu presne 5 rokov, čo sa naša stránka objavila na internete a uverejnil som na nej prvý článok (pozn. ktorý je tu bez obrázka, pretože sme menili doménu).

Vtedy bol odvysielaný len prvý diel a naša stránka už bola online, preto si dovolujem povedať, že sme najstaršia sk/cz stránka, ktorá sa stále venuje seriálu Pretty Little Liars.

V tom čase som nemal žiadnu šajnu, ako sa bude seriálu dariť a či vôbec bude úspešný. Prvé čísla návštevnosti sa pohybovali okolo 50 a jediné, čo tu bolo, boli len linky na stiahnutie aktuálneho dielu, upútavky na nové diely a hudba. Krátko na to sa ku mne pridala Schonika, ktorá sa so mnou starala o stránku, robila slovenské titulky a písala aj viacej z diania okolo seriálu. Postupne sme pridávali moderátorov, ktorí prichádali a odchádzali (všetci dôležitejší by mali byť spomenutí tu), a hlavne sa k nám pridala Veruuuu, ktorá je momentálne hlavná šefka našej stránky a ja sa už len starám o technické veci, aby stránka fungovala, tak ako má (čo sa mi nie vždy darí :D).

Prešli sme cez rôzne domény a hostingy, od neplatených až po platené. (Ahoj, svetserialov.net! :)) Takisto prešla naša stránka prešla párkrát zmenou vizuálu, z ktorých je terajší vzhľad asi najdlhšie a podla mna je aj najvydarenejší (bohužial nemám uložený nejaký obrázok starších vizuálov, ale pracujeme na novej verzii, ktorá sa objaví snáď čoskoro).

V neposlednom rade by sme sa ale chceli poďakovať vám, ktorí, aj keď vzniklo veľa webov o Pretty Little Liars, stále chodíte k nám a hojne diskutujete u nás na stránke. My vám za to slubujeme, že aj nadalej sa budeme starať o to, aby ste mali čerstvé informácie z diania okolo Pretty Little Liars.

Zopár čísel:

  • Na našej stránke je asi 1018 článkov, v ktorých sa náchádza cez 18 600 komentárov.
  • Najviac článkov uverejnila Veruuuu (526).
  • Bolo na nás poslaných 12 490 spam komentárov :D
  • Za rok 2014 ste nás navštívili 1 690 234x, v roku 2013 dokonca 1 817 130x.
  • Tento rok ste tu boli už 940 188x.
  • Najvyššia návštevnosť vôbec bola v tohtoročnom marci.

 

Ak by ste si na nás našli trochu času a chceli by ste nám pomôcť vylepšiť stránku, vyplnte nám tento dotazník: http://goo.gl/forms/9NtVEabWkw

EŠTE RAZ VÁM ĎAKUJEME! Váš prettylittleliars.eu tým :)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

14 komentárov

 • xmalinka says:

  Gratuľujem ku krásnemu okrúhlemu jubileju :)
  Som rada, že som z čista jasna narazila na túto stránku a spoznala tu zaujímavých respodentov.. :)
  Ešte by som chcela poďakovať Veruuu a Channine ako prekladateľskému týmu… Lebo bez nich by som tento seriál nemohla plnohodnotne sledovať :)

 • Mark says:

  S pll jsem začal v devítce. Bože, jak čas letí :/ :D Ale gratuluji k výročí:)

 • Deni Moneo says:

  PLL jsem objevila v roce 2012 o prázdninách. Pamatuju si, že jsem stahovala třeba 3 díly najednou a seděla u prvních sérií celé hodiny a hodiny a koukala se zadrženým dechem na nové díly a napětím jsem se ani nehýbala. Jsou to 3 roky a já stále s napjetím čekám na další díl a sleduju ho s maximálním napětím. Tím gratuluju i vám, přeju hodně úspěchů do budoucna a děkuju, že tu pro nás jste! :)))

 • Spencer777 says:

  Jsem PLL závislák a vždycky budu věrná vaší stránce. Díky, že jste! :)

 • cita12 says:

  Gratuluji k pestrym strankam ktere si vytvarite i svou vtipnou a zajimavou diskuzí. Clanky jsou super vcetne urcite peknou drbackou s titulkami k dilum. Dobra prace…jen tak dal :-) :-)

 • ronni says:

  Gratujujem :) ja osobne si myslím že toto je najlepšia stránka o PLL zatial som lepšiu nenašla určite vam to dava dosť zabrať aby ste tuto stranku mali taku skvelú a dakujem vam že sem dávate rozne články a hlavne titulky viete ich urobiť vážne dobre a rýchlo :) pll som objavila asi pred 4 rokmi a od druhej serie pll navštevujem len tuto stránku dufam že to vydržíte až do konca pll :)

 • Pretty says:

  xmalinka k okruhlemu jubileju? nie je nahodou okruhle jubilejum 10,20, 30 rokov? :D

 • katie says:

  Gratuluju!! A děkuju!!! Mám vaši stránku nejradši na světě !!! :-)

 • Lissi says:

  Gratulujem k narodeninám :) Prajem vám veľa super nových nápadov a vytrvalosti A taktiež by som vám chcela poďakovať za vždy aktuálne informácie, ale najmä Chaninne a Veruuu za ich prácu na titulkoch :)

 • wikyPLL says:

  Congratulations…Táto stránka je BEST. Fičím na nej už od polovice 1. série a stále to tu je supeer :D Milujem seriál PLL a všetko okolo toho ♥ . Inač napadlo ma či by ste nezačali dávať na túto stránku niake súťaže ( nechcem tým povedať že tu treba niečo zmeniť ale bolo by to dobré :) )

 • xmalinka says:

  Pretty – ja to beriem po 5, 10, 15, 20,a atd :)

 • Kate says:

  Gratuluji a děkuji moc za tento úžasný web, který se tak věnuje úžasnému seriálu. Díky vám se můžeme více přiblížit PLL, počíst si zajímavé rozhovory či získat hudbu.
  děkuji Kate

 • ATEAM says:

  jeeej bože už je to 3 roky čo sem chodím a ešte ma to neomrzelo a podstatne je aký sú to aj lúdia niektorých tu vidíte komentovať raz za čas ďalší si nemôžu pomôcť a komentujú každý článok hneď niekoľkokrát (ach vinný) snad tu budeme až do konca serialu :D

 • Janka says:

  ste proste super! väčšinou mám túto stránku otvorenú celý deň v práci (som na nej závislá :D) a gratulujem k výročiu :)Pridaj komentár