PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Novinky ze života herců I.

október 14th, 2014 | Posted by Veruuuu in Ostatné

Co se děje u naši478px-4x17_9ch herců? Ano, pro jednou nastal čas na nějaké ty drby a novinky. Dneska se podíváme na zoubek naší hlavní pětce, tak hurá do toho!

 

 

 

 

photo-5

 

Lucy Hale

Dříve jsme vás na našem facebooku informovali, že se po boku Lucy objevuje Joel Crouse. S tímto mladým zpěvákem však lásce odzvonilo ještě před letními prázdninami. (Lucy s Joelem na fotce vpravo.) Ale jak se zdá, srdce Lucy už patří jinému fešákovi – a opět je to muzikant! Lucy lze nyní vídat s Adamem Pittsem, který je bubeníkem skupiny Lawson. Podle fotek, které sdílí na instagramu, se zdá, že jsou spolu spokojení, tak ať to Lucy tentokrát vydrží. Na jejich fotky se můžete podívat v menší galerii.

Co se týče profesní dráhy, Lucy před nedávnem se svou kapelou vystoupila v The Ellen Degeneres Show, kde Ellen dokonce prozradila, že se zúčastnila castingu filmu Fifty Shades of Grey – konkrétněji na hlavní postavu Anastasie Steele.

 

 

Troian Bellisario

V soukromém životě Tpatrickroian se od našich posledních informací nic nezměnilo. I nadále je zasnoubená se svým dlouholetým přítelem Patrickem J. Adamsem, jak jsme vás informovali zde.

Novinkou však je, že se objeví v seriálu Suits, kde její vyvolený hraje hlavní postavu. Troian si střihne roli Claire, idealistku, která studuje práva a dělá dobrovolnici v právní poradně sociálních služeb. S Mikem (P. J. Adams) se potkali v minulosti, kdy ještě pracoval jako poslíček na kole. Epizoda by se měla odvysílat na začátku roku 2015.

Troian si také nedávno zahrála s kolegyní Shay Mitchell v krátkém filmu Immediately Afterlife, který můžete zhlédnout na youtube. V tomto snímku se objevil i Ian Harding.

 

Shay Mitchell

tumblr_mpjgqocJVV1qcol78o1_500

V osobním životě Shay teď došlo k určitým změnám, podle US Weekly se rozešla se svým přítelem Ryanem Silversteinem, se kterým tvořila pár zhruba rok. Podle zdrojů z jejího okolí však Shay nesmutní a užívá si svobodného života. Se Silversteinem se poprvé objevila na veřejnosti loni na podzim. V létě na svém instagramu zveřejnila fotky ze společné dovolené, kterou trávili i s Ashley Benson a Ryanem Goodem. (Na fotky se můžete podívat níže.)

Co se práce týče, Shay se objevila ve zmiňovaném snímku a také v reality show Project Runway, která se zaobírá módou a módními návrháři. Shay byla hostujícím porotcem a na díl se můžete mrknout zde.

 

Ashley BensonAshley-Benson-Ryan-good

Ashley podle všeho i nadále randí se svým přítelem Ryanem Goodem, se kterým se však už jednou rozešli. Poprvé se dali dohromady v roce 2011, když se po dvou letech v roce 2013 rozešli kvůli pracovní vytíženosti. Během jejich rozchodu se spekulovalo o jejím vztahu s kolegou Tylerem Blackburnem, avšak tento vztah nebyl nikdy potvrzen a vše nasvědčuje tomu, že jsou pouze velmi blízcí přátelé. Na konci loňského roku se vyrojily zprávy o tom, že Ashley se vrátila k Ryanovi, a tyto zprávy se posléze potvrdily.

V kariéře se před nedávnem věnovala natáčení sci-fi filmu Pixels, kde ztvárňuje postavu jménem Lady Lisa, což je bojovnice z videohry Dojo Quest z 80. let. Ve filmu účinkuje také Adam Sandler či Peter Dinklage z Game of Thrones. O čem film Pixels bude, se můžete dočíst na csfd. (Fotky z natáčení níže.)

Sasha Pieterse10369479_319803098172029_582823631_n

A jak se daří naší „největší Lhářce“? Sasha je v soukromí spojována s Hudsonem Sheafferem, se kterým by měla randit již delší dobu – Hudson už před necelým půlrokem sdílel fotku, u které byl popisek: „Šťastné výročí, moje drahá!“ Hudson je o 7 let starší než Sasha, což je pro některá americká média zřejmě problém, avšak podle fotek, které pár sdílí na internetu, je spolu tato dvojice víc než spokojená.

V poslední době Sasha pracovala na filmech. Střihla si roli Japonicy v novém filmu Inherent Vice, který bude mít v ČR premiéru až v příštím roce. O čem tento film je, se opět můžete dočíst na csfd.

Také má roli ve filmu Burning Bodhi, který má plánovanou premiéru v USA stanovenou až na příští rok. V tomto filmu bude hrát dívku jménem Aria, která je těhotná. V tomto filmu bude hrát např. Kaley Cuoco-Sweeting (Penny z TBBT) či Landon Liboiron (známý z Hemlock Grove či Terra Nova). Více se o něm můžete dozvědět zde.

První dvě fotky v galerii jsou z natáčení Burning Bodhi.

 

Líbil se vám článek? Dozvěděli jste se něco, co jste nevěděli? Nebo naopak sledujete veškeré dění okolo naší ústřední pětice? :)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

9 komentárovPridaj komentár