PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Oliver Goldstick o finále a o šesté sérii

máj 6th, 2015 | Posted by Mxx in Rozhovory | Spoilery

PLLepizodniS05-651Po finále páté řady jsme se sice dozvěděli velkou novinu, ale jak už to tak bývá, tak nás finále nechalo se spoustou nezodpovězených otázek. TVLine vyzpovídali producent Olivera Goldsticka.

Co teď čeká Monu, když je zpátky mezi živými?

Její plán moc nevyšel, že? Měla velmi složitý plán, ale nakonec prohrála vlastní hru, a to je docela dost chytrá. Vzali jsme z knížek tři postavy, které byli geniální – Spencer, Monu a Andrewa – a vytvořili jsme z nich zajímavou a překvapivou trojici. Všichni jsou chytří a vynalézavý. Nenapadá mě žádné jiné slovo, jak popsat ‘A’ než vynalézavý.

Ale ona se nevzdává, nebo ano?

To ne, ona se nevzdává. Taky jí mučili! A donutili jí nosit tu hroznou paruku – bůhví jak dlouho?

Ta paruka byla opravdu největší nespravedlnost.

I RuPaul by proti té věci protestoval.

Stejně jako mnoho diváků si myslím, že Charles je Jasonovo dvojče. Je to dobrá myšlenka?

Je to dobrá myšlenka, ale nejezdi do Vegas a nevsázej na to. Já bych vydržel, protože odpovědi už brzy přijdou. První polovina šesté série je pro nás stlačená, nejen, že točíme méně epizod – bude jich deset, přičemž normálně točíme dvanáct nebo třináct – ale odehraje se během tří týdnu. Během těch tří týdnů se dívky musí vyrovnat s důsledky toho, co se stalo v domě pro panenky. Budou usilovat o získání opravdových odpovědí a spolu s diváky je dostanou.

S blížícím se skokem v čase, už jste se rozhodli, kde každá z dívek v budoucnu bude?

Ale ano. O tomhle skoku v čase se bavíme už roky. Jsme tady ta samá skupina scénáristů od samého začátku, takže hodně těch nápadů jsme oťukávali dokonce dva nebo tři roky zpátky a teď je konečně použijeme. Máme v naší scénáristické místnosti napsáno, kde chceme, aby dívky skončily. Některé věci se vyvinou zajímavěji, než jsme čekali a myslíme si, že divákům se to bude líbit.

Bez ohledu na to, jestli je Charles Jasonovo dvojče nebo ne, uvidíme Jasona v šesté sérii častěji?

Ano, to uvidíte. Vlastně je to docela silný příběh.

Také se musím zeptat na podivné chování Andrewa v poslední době. Co můžeš říct o jeho roli v budoucnu?

Všechno, co řeknu je, že Andrew má v sobě několik věcí, které vás překvapí. Myslím, že jsem na Twitteru četl, že Andrew je něčí otec, ale ne, není ničí otec. To je jiný seriál na ABC Family.

Teď když rodiče Spencer ví o ‘A’, předpokládám, že ostatní rodiče se o tom dozví také. Změní to zjištění to, jak se na dívky budou dívat? Omluví se za to, že o nich pochybovali celá ta léta?

To je výborná otázka, protože uděláme tak trochu domino efekt. Nejen rodiny, ale také škola, všichni se budou na dívky muset podívat úplně jinak. Všechny podivnosti, zvláštní a vyhýbavé chování začnou dávat smysl. Takže dostanou velkou nahrávku, protože tu je důvod věřit, že lhaly z rozumného důvodu, ze strachu a sebezáchovy. Ale to neznamená, že najednou se začnou rodičům se vším svěřovat. Pořád jsou tu věci, které jim nemůžou říct, jak všichni dobře víme.

Nejvíce se těším na to, až uvidíme reakci Tannerové. Je hrozná.

Možná skončí se svojí kariérou. Tohle možná bude úplný konec Tannerové. Po tomhle případu možná začne prodávat větrné zvonky v Novém Mexiku.

Musím říct, že jsem byla překvapený, když Spencer v poslední epizodě zmínila Mayu. Bylo to z nějakého zvláštního důvodu?

Myslím si, že je to slovo, které donutilo ‘A’ oživnout, stejně jako to donutilo oživnout tebe. Když se podíváme na Mayin příběh v seriálu, tak nakonec byla docela zasvěcená a možná měla nějaké odpovědi. Sice jejím vrahem nebyl ‘A’, ale to neznamená, že se o to nepokusil.

Na závěr, pojďme něco říct o Arii a Ezrovi, jediném původním páru, který v tuhle chvíli není spolu. Co můžeš říct o jejich budoucnosti?

Řekl bych, že je to komplikované. Právě, když si myslíš, že je konec, taková obrovská událost může vytvořit vlnu a musíš se podívat na tu osobu znovu a pomyslíš si: ‘Měli bychom jít každý vlastní cestou nebo nám vesmír říká, že máme být spolu?’ Vesmír jim posílá nějaké zprávy, které jsou hodně smíšené.

Zdroj: TVLine

Už se těšíte na novou sérii? Jaké osudy si myslíte, že si autoři seriálu připravili pro Lhářky v budoucnu?

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

5 komentárov

 • TJ says:

  Ty zminky o andreowi se mi vubec nelibi!na druhou stranu,asi to bude jen nejaky sikovny prisluhovac

 • Veruuuu says:

  Super, díky! :-)

 • lennychod says:

  O finále 5. řady ne? Jsem se teď úplně lekla nad touhle první větou: „Po finále šesté řady jsme se sice dozvěděli vekou novinu, ale jak už to tak bývá, tak nás finále nechalo se spoustou nezodpovězených otázek.“, že mi něco uniklo :D
  Sakra už aby to bylo!!! :D

 • Mxx says:

  Haha, jo, po finale pate rady, omlouvam se :D jdu to zmenit

 • Aďka says:

  Dopozerala som akurát finále a mám z toho zmiešané pocity, ale až doteraz mi všetko prišlo ako tak vysvetlené. Po prečítaní tohto článku mi došlo, že nie je vôbec objasnená Maya alebo, čo robila sestra Spencer a iné veci na ktoré si teraz nespomeniem. Som maximálne zvedavá na pokračovanie. :)Pridaj komentár