PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Opravdový záporák je pan D., říká Marlene King

august 31st, 2015 | Posted by Mxx in Rozhovory | Spoilery

abcupfronts_39Marlene King poskytla MTV News rozhovor, ve kterém odpověděla na otázky týkající se letního finále a další věci, které fanoušky zajímají.

Pokud jste ještě neviděli epizodu 6×10, nečtěte dál. Rozhovor obsahuje spoilery.

Co se stalo se Charlotte a Sarou potom, co Charlotte prohlásila ‚konec hry‘?

Jak už řekla Emily, Saru pustí z nemocnice, takže tam se děje něco zajímavého, že? Holky si myslí: „Hele, to přece není naše vina“. Takže něco se stalo a to je součástí té záhady, se kterou se vrátíme v zimě.

Taky je tu ještě jedna scéna, kterou se nám nepodařilo dát do poslední epizody, protože nám prostě došel čas, ale jsem přesvědčená o tom, že se objeví na DVD s celou sérií. Je to scéna, kde Alison, Jason a doktorka Sullivanová navštíví Charlotte v sanatoriu – to je místo, kam se potom dostala.

Sasha Pieterse řekla, že z Alison je po těch pěti letech úplně jiný člověk – je mnohem soucitnější. Cítí ten samý soucit i k Charlotte?

Ano. To je důvod, proč zůstala. Sama řekla: „Vždycky jsem chtěla odejít z Rosewoodu, ale zrovna teď je to jediné místo, kde chci být“. Je to protože se chce postarat o Charlotte a být pro ní tou rodinou, kterou Charlotte nikdy neměla. Vlastně si myslím, že až se po těch pěti letech vrátíme, Alison je tou postavou, která se změnila nejvíc.

Když se podíváš na některé starší epizody, je docela děsivé jak zlá a manipulativní Ali byla.

Ali, a dokonce i Charlotte, jsou produktem jejich matky, jejich šílené matky. Paní DiLaurentisová je naučila hodně špatnému chování.

Když mluvíme o jejich matce, jediná otázka, na kterou jste rozhodně neodpověděli, je, kdo zabil paní DiLaurentisovou. Bude to jedna z hlavních záhad v příští sérii?

Ano, ano, ano. Zjistíte, kdo zabil paní D a je to součást té větší záhady, kterou budeme vyprávět dál.

Je to pokračování A ságy nebo je to něco úplně nového?

Tohle není A, náš A příběh skončil. Je tu nové zlo, ale A jako Charlotte je u konce. Tohle je nové velké zlo.

Když jsme u toho, viděli jsme kousek z Ali v budoucnosti. Napsala na tabuli své jméno – paní Rollinsová. Víme tedy, že se vdala, ale mnohem větší překvapení bylo to, že se stala učitelkou. Jak jste na to přišli?

Stal se z ní prostě jiný člověk. Líbí se jí její život v Rosewoodu. Myslím si, že má teď takovou misi, kdy se chce odvděčit. Holka, která neměla možnost chodit na střední, teď stráví svojí dospělost ve třídě.

Můžeme předpokládat, že získala svůj titul na Hollisu?

Ano, můžeme.

Jak Jason reagoval na to všechno, když se konečně probral? Na jednu stranu teď má sestru, o které nikdy vlastně nevěděl. A na druhou stranu s ní chodil.

Všechno v Rosewoodu je hodně komplikované, ale myslím si, že je rád, že to došlo k takovému závěru, že se nezbláznil, když si pamatoval někoho ze svého dětství. Být blázen mají sice v rodině, jeho rodiče mu řekli, že Charles byl imaginární kamarád a kvůli tomu vyrostla z Jasona taková utrápená duše, která měla vždycky pocit, že mu něco chybí, protože jeho bratr byl pryč. Takže tu teď chce být pro Charlotte a pomoct s tím být jedna rodina. Díky bohu, že nikdy neměli sex.

Je tu také ta scéna, kdy si Jason pamatuje, že viděl CeCe v tom žlutém tílku když mluvila s Melissou tu noc, co Ali zmizela. Viděl tedy možná Bethany?

S největší pravděpodobností viděl Bethany, ale v seriálu to možná bude tenhle příběh ještě trochu dovysvětlený, takže zatím to necháme otevřené. Ale věříme CeCe, když říká: „Buď neviděl nikoho, nebo viděl Bethany, ale ne mě“. Říká pravdu.

Měli bychom si také promluvit o tom flashbacku, kde si Toby pamatuje, jak si povídá se svojí matkou, a je tam také Ali a oba jsou teenageři. Ale ve finále jsme viděli, že Charles i Bethany byli ještě děti, když Tobyho máma zemřela. Ukazuje to, že Charlotte není důvěryhodný vypravěč?

Flashbacky vždycky jen tlumočí události. Byl tu například jeden flashback, kde Toby vypadal pomalu na třicet. Předpokládá se, že byli teenageři, protože naši herci je tak hráli a tak to tvoje mysl také může vidět, když jsi ta postava a vzpomínáš – ale nebyli teenageři. To, co jsme viděli na té střeše, bylo skutečné.

Lesli Stone byla fakt super návnada na Lhářky. Když sama strávila nějaký čas v Radley, znala Charlotte?

Znala jí? To si nemyslím. Holky si myslí, že jo, že možná zaslechla to jméno, ale ne, Lesli není nijak spojená s Charlotte.

Víme, že A ukradla Moně tuhle hru ve třetí sérii. Bylo to ve chvíli, kdy už jste věděli, že Charlotte je A?

Ve chvíli, kdy jsme se rozhodli, že bylo načase odhalit Monu jako původní A, jsme věděli, že nějaká postava jí bude tu hru muset ukradnout, a to byl důvod, proč jsme přivedli do seriálu CeCe.

Co vás napadlo nejdřív, že CeCe bude A, nebo že CeCe bude Charles DiLaurentis?

To se stalo na stejně.

CeCe musela prožít roky emocionálního týrání od svého otce a to, že jí nechtěl přijmout takovou, jaká je. Můžeme říct, že ten opravdový záporák v Pretty Little Liars je Kenneth DiLaurentis?

Ano, myslím, že určitě a když jsme řekli naší televizní stanici o téhle dějové lince a že ta záporná postava, postava, kterou chápeme jako zápornou, je pan D. Láme to srdce, když se koukáte na tu scénu ve vaně, kdy Charlotte dá Ali do vany a potom vidíte tu reakci otce.

Myslíš si, že to byl moment, kdy to všechno začalo dávat Charlotte smysl? Když ji Kenneth nechal dát do Radley, secvaklo něco?

Myslím si, že Charlotte je prostě transgender a myslím si, že Charlotte má mentální poruchy úplně jiné, než tohle, protože pochází z tak šílené rodiny. Nechali jí v Radley celý její život. Takže vlastně všichni v té rodině jsou tak trochu blázni.

GLAAD si vždycky cenila vašeho seriálu za to, jak zobrazujete LGBT postavy. Mluvila jsi s někým z GLAAD nebo jinými lidmi, kteří jsou spojení s LGBT, když jste psali tuhle dějovou linii?

Máme v naší scénáristické místnosti lidi, kteří mají osobní spojení s trans lidmi, a tak jsme se snažili udělat co nejvíc „domácích úkolů“, abychom se co nejvíce vzdělali a byli co nejvíce citliví, až budeme vyprávět ten příběh.

Dostala jsem spoustu tweetů od transgender fanoušků a všichni se zdáli být velmi spokojení s tou epizodou a s tím, jak jsme ten příběh řekli.

zdroj: MTV News

Co si myslíte o zapojování témat jako LGBT do seriálů?

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

16 komentárov

 • m. says:

  Marlene, Marlene… Lituju lidi, kteri PLL sledovali od samého počátku, kdy se seriál začal vysílat. Já jsem totiž pěkně nás*aná, a to seriál sleduju tři roky. Řekla jsem to už jednou, ale řeknu to i podruhe, viděla jsem a četla tolik teorii, na tolik osob, kdo vsechno by mohl být -A a proč. Ale toto, co splacala Marlene… A teď nám ještě naserviruje odpovědi sama, jak ji nejspíš zrovna napadlo….

 • Carol says:

  Díky za přeložení rozhovoru. Pro mě je největší záporák v seriálu Marlene, protože totálně zničila seriál. A to co mele s Ali a Tobym a jeho mámou je fakt hrozná kravina.

 • Lynne says:

  Carol: Přesně! Naprosto jsi vystihla můj názor.

 • cita12 says:

  King copy : Flashbacky vždycky jen tlumočí události. Byl tu například jeden flashback, kde Toby vypadal pomalu na třicet. Předpokládá se, že byli teenageři, protože naši herci je tak hráli a tak to tvoje mysl také může vidět, když jsi ta postava a vzpomínáš – ale nebyli teenageři. To, co jsme viděli na té střeše, bylo skutečné…………………………He ???????! King, ty uz nepij !!!!!!

 • malAria says:

  cita12 – možno by skôr mala začať… :D neskutočné bláboly o tých flashbackoch… m – seriál sledujem od začiatku a strašne na nasralo toto A… Hlavne po tých kecoch IMK, že transgender to nebude… IMK je najväčšia klamárka. Najviac ma dostalo to s tým pohrebom – doktori si nevšimli, že im odišiel jeden pacient (Charles) a prišiel nový (Charlotte)? A čo všetky operácie a terapie čo musia transgender podstúpiť? Im to nebolo čudné? Ako, na to že rosewoodska polícia funguje ako škola hrou, tak na to som si už zvykla, ale toto? Rosewood vyzerá ako mesto tupcov.

 • milanadax says:

  Ach, jak já jsem ráda, že s vámi se všemi můžu souhlasit! Ten závěr je taková splácanina, ale řekla bych si: ok, nějak to muselo skončit a k podobně hovadskému konci to spělo už delší dobu. Ale že se vrátíme do seriálu s dějem o 5 let později, to mi opravdu připadá jako absolutní blábol. No, aspoň herečky konečně budou hrát ženy přibližně svého věku.

 • Carol says:

  A ještě mě překvapuje, že se Marlene tak plácá po rameni, že prej všem transgenderům se to líbilo. Bitch, please, na jaký planetě to proboha žije? Já jsem zase viděla, jak byli naštvaní a říkali, fakt originální, další trans charakter je záporák, že je to urážlivé atd. Vážně, ta ženská si žije ve vlastní bublině a vidí a slyší jen to, co chce vidět a slyšet.

 • Skôr tetka žije v Rosewoode. Mohla by tie odpovede pribaliť aj na DVD-čka :D

 • Lu says:

  neskutočné bláboly dáva… to jej aj niekto žere?… snaží sa samu seba nejak vyzdvihnúť, že aká je super, génius a neviem čo všetko ešte… a ako sa snaží uhrať ten flashback s Tobyho matkou… wtf? nech si pozrie aj staré časti svojho vlastného seriálu, lebo podľa mňa úplne zabudla na to, že Tobyho mama mala žiť, keď mala Ali cca 13 (či koľko, neviem) a zomrieť mala dakedy potom, a ne ešte keď CeCe s Bethany boli decká… fanúšikovia poznajú tento seriál lepšie, než ona sama… gratulujem jej… ale aspoň ona je na seba hrdá.

 • Lu says:

  a jak dáva odpovede, čo sa stalo s CeCe a Sarou potom… to ako nemohla dať do seriálu? 9 častí bolo o hovne, do 10tej sa snažila napchať všetky odpovede… tak ako…???… mohla to inak podeliť, a zmestilo by sa všetko podstatné a nie dlabať odpovede po rozhovoroch, ako čo z toho majú diváci? si majú domýšľať jedine… ale podstatné je to, že príde nové zlo… ach Marlene Marlene…

 • re Lu: 5. seria o lajne 6. seria o lajne. Pisal som to, že „všetko“ natlačí do poslednej časti a aj tak sa stalo. A čo sa stalo so Cece a Sarou ? To sa bude rozoberať v 6.b a mne je ukradnuta Cece a Sara, kludne by mohli aj zmiznuť ako iný. Pre mňa best prvé 3 serie :D

 • Patty says:

  Marlene ten rozhovor dělala pod vlivem alkoholu (nebo něčeho ostřejšího)? Co to proboha žvatlá o Ali, Tobym a jeho matce? To snad upadla, ne? Kdyby raději přiznala, že jim to prostě nesedí, udělala by líp, takhle ze sebe dělá akorát pěknou blbku. Ta ženská opravdu žije ve svém vlastním malém šíleném světě, protože tohle by jinak s vážným výrazem nemohla vypustit z pusy.

 • Ray says:

  Odpovědi dá až do rozhovoru? to jí bylo málo série a půl kde to mohla vysvětlit ? really? :D asi by to chtělo upozornit budoucí diváky pll nebo ty co teprve sledují 1 sérii, že nemá cenu nad něčím přemýšlet, nebo si všímat detailů, spíš bych to doporučila jako oddechovku, kde se můžete inspirovat outfitama a účesama hereček, ale určitě seriál nebrat vážně nedej bože od toho něco čekat, protože je to ztráta času.. si pamatuju doby, kdy jsem u toho byla nalepená nonstop s popcornem, vedla hodinové debaty s kamarádkama že kdo je -A, a nakonec je to Charles teda pardon Charlotte teda vlastně ne, jak že to bylo? Aha Cece, která byla tak ve 14 epizodách (nevím přesně) jako přeoperovaný týpek na holku.. Ještě když polovina toho příběhu ani pořádně nesedí, nakonec si šla/šel sednout ale ono má přijít ještě další zlo.. Co by taky ty brzdy bez A dělaly že.. Aria by se zasekla na slově Ezra Ezra Ezra, Emily by ještě vystřídala 10 holek, Hanna by si měnila image každý týden no a Spencer, ta by snad jako jediná dokončila školu.. Takže je lepší tam strčit dalšího A, ať se trubky nenudí… nějak nevěřím tomu že bude 7 série poslední

  milanadax: souhlasím, 5ti letý skok je úplně na místě, byť herečky vypadají dobře ale že ve 26ti a výš si budou hrát na 18náctky, ale notaaaak

 • giloni says:

  nemusite tu nadavat ten serial je dokonaly a keby nieco ja tomu chapem taze neurazajte ked vas to nebavi tak to nepozerajte lebo tych co to bavi ta im to znechutujete ok

 • Kacena says:

  Ja nevum s cim mate problem vsichni. Ja serial miluji porad. Porad mi to dava smysl a v celku jsem verila ze Cece bude A, takze me to poteulo. S flasbackama a Marlen souhlasim Flasbacky nam neumazumj udalosti jen vysvetluji pointu, jsou spis pocitoveho charakteru nezli realneho. Pribeh je dobre vymysleny, mozna ne pomysleny, ale myslim ai, zee napsat kvalitni scenar neumi nikdo.

 • ddd says:

  A kde sa akože dá pozerať 4. séria po slovensky alebo česky ? :D lebo mňa to baví… a titulky stoja za piču. :DPridaj komentár