PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Plakát k 7. sérii

jún 21st, 2016 | Posted by Veruuuu in Foto

Určitě jste už všichni viděli plakát k 7. sérii. Asi první, co vás praští do očí, je chybějící Hanna. Nápis na plakátu zní: „Jak daleko zajdou, aby zachránily Hannu?“ Hashtag SaveHanna provází celé promování sedmé série. A já se ptám, co ta scéna z 6×10, kruci?! Všichni se nám dokolečka snaží namluvit, že je možné, že Hanna zemře. A mě osobně tohle docela vytáčí, protože tomu nevěřím ani za mák. A co vy? Nebo je tu někdo, kdo se skutečně bojí, že by Hanna zemřela?

pll-poster_FULL

V pokračování článku také naleznete krátké odůvodnění mé nečinnosti.

Jak jste si jistě všimli, někteří i poznamenali v kecálku, tak stránka teď byla poněkud neaktivní. Má to několik důvodů:

  • Škola – magisterské studium mi dalo zabrat, tudíž jsem se soustředila na zkoušky a jejich úspěšné zvládání.
  • Titulky – s vypjatým koncem roku, taky přišly konce podzimní sezóny a s ní spojené titulkování, které spolykalo zbývající volný čas.
  • Práce – k tomu všemu jsem si samozřejmě chodila přivydělávat nějakou tu korunku -> další žrout volného času.
  • Soukromý život – a jako každý normální člověk samozřejmě vedu i nějaký svůj soukromý život, který je pro mě určitě důležitější než starání se o stránku.
  • Potřeba pauzy – poslední bod je asi pro někoho málo pochopitelný. Dlouhodobě jsem na stránku téměř sama, výpomoce jsem hledala, ale téměř vždy to bylo něco krátkodobého, nebo na tom ti lidé byli s časem podobně jako já. A já si prostě potřebovala odpočinout. I když jsem nějaký volný čas měla, a že ho vážně bylo málo, vůbec jsem neměla chuť tvořit a přispívat sem. Věděla jsem ale, že tato pauza v červnu s novými díly skončí. Takže už jsem zase tady a články budou standardně přibývat, stejně tak budeme nadále s channinou překládat titulky. Avšak již kvůli zmíněným věcem výše, ne vždy asi budou tentýž den. V práci jsem ob týden až do noci, tudíž některé dny, pokud to cháňa nezvládne sama, budou titulky vycházet později. :-)

A to je tak všechno, co bych k tomu chtěla říct. Doufám, že mě pochopíte a nadále sem budete chodit rozebírat nejnovější díly. :-)

Mějte se, a zítra, Veruuuu

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

9 komentárovPridaj komentár