PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

To první, co se objevilo o sedmé sérii

marec 29th, 2016 | Posted by twinx in Spoilery

pretty-little-liars_season6b posterZávěr šesté řady  nás sice nikoho nijak nešokoval, ale taky nepřekvapivě přinesl více otázek než odpovědí. Marlene a někteří herci z PLL se proto jako vždy vyjádřili, co nás čeká a nemine a co plyne z posledního finále. Čím nás naše malé Lhářky překvapí a co jsme věděli už od začátku sezóny? Co myslíte?

„Utajit něco před fanoušky je velmi náročné, protože jsou tak pátraví, nadšení a komunikativní. Je to báječné, jaký s nimi máme vztah. Je velmi těžké udržet před nimi tajemství.“ – I. M. King

Je vidět, že Marlene na názoru fanoušků záleží, proto jim ráda zodpovídá jejich všetečné dotazy a svádí je na scestí. Je smutné, že když se najde někdo, kdo nápovědy odkryje, přijde Marlene s lepším, jiným a bizardnějším řešením. Otázkou zůstává, jestli se tohoto oblíbeného schématu bude držet i v sedmé sérii, protože zatím to vypadá možná až příliš předvídatelně. Zde přichází  prostor pro spoiler alert, ale obávám se, že nové informace nepřinesou nic, co by někoho mohlo zaskočit. Ale kdyby náhodou, já vás varovala.

… je to začátek konce.

S největší pravděpodobností bude sedmá série poslední. Ani Marlene nemá takovou moc, aby byla osmá série reálnou. Snad. Závěr je v dohlednu, příběh bude končit a sedmá série je tou poslední, která nám může odvyprávět celý příběh. Proto Marlene slibuje, že v poslední sérii bude mít každý díl překvapivé rozuzlení a bude obsahovat odpověď na nějakou otázku. Jak moc se jí podaří sliby dodržet, je ve hvězdách.

… A. D. je Uber A.

Ačkoliv příběh Mary a Elliota nás vzal všechny za srdce, bohužel opravdu nejde o příběh, kde čtyřicetiletá paní vyhrožuje dívkám smajlíkama. Ale i tak budeme minimálně celou první půli sledovat její pohnutý příběh, flashbacky a důvody, proč se rozhodla Alison vystrašit a vrátit se zrovna teď. Ve volných chvílích, kdy si zrovna nehraje na mrtvou sestru, pak také pomáhá našemu Uber A. Bohužel není známo, jako moc je Uber A uber, ale nejspíš se dozvíme, jestli byl/a i velitel CeCe, nebo jaký příběh to vlastně skrývá. Nicméně šokem pro téměř každého fanouška PLL (protože odhadnout, že Mary Drake nejspíš nebude Áčko pobíhající pět let po Rosewoodu) je skutečnost, že totožnost Uber A stále neznáme. Je to někdo jiný než Elliot a Mary. Věřte mi, opravdu.

… bude to série plná romantiky.

Už je to tak. Marlene doslova prohlásila, že to bude nejromantičtější sezóna vůbec, což je, přiznejme si, trochu na pováženou, když všechny páry se nám tak nějak rozpadly. Ale i tady mohl bystřejší divák vypozorovat nápovědu v posledních dílech šesté řady. Otevřel se nám nový trojúhelník Hanna-Caleb-Spencer a díkybohu za návrat Ezrii. Těšit se prý můžou všichni fanoušci původních párů, kteří si ve spontánních okamžicích či dlouhodobém vývoji přijdou na své. Tedy v případě, že se fanoušci těší na recyklování pět let rozpadlých párů, já sama se ještě nerozhodla, ale asi mi pořád připadá šílený, aby padly dvoje zásnuby kvůli prvním láskám.

… lhářky udělají největší chybu svého života.

Během poslední série se lhářkám podaří udělat něco příšerného, co nezůstane jen tak bez odezvy a -A to použije jako zbraň ve své ruce. Doslova to využije ve své závěrečné hře. Dle Marleniných slov to bude něco šokujícího, nečekaného a hrozně nebezpečného (jako vše, co dívky dosud prováděly) a bude velmi těžké se s tím vyrovnat. Nejspíš vymyšlený únos, vražda holky ze sousedství, vloupání na nespočet soukromých pozemků a pobyt v blázinci zatím ještě nebyl dostatečně kompromitující.

… vrátí se několik starých známých tváří.

Pro začátek Jason. Hodně se o něm v poslední době mluvilo, ale dlouho jsme ho neviděli. Vrátí se na rodinnou večeři s tetou, která vypadá jako jeho máma, ale nikdo to nevěděl, a sestrou, která by se měla léčit v blázinci. Bohužel nikdo neví, jak dlouho zůstane. Stejně tak by se měl vrátit ztracený  Wren a dokonce i Paige. Doufejme, že se vrátí Paige, než zase stihnou Emily najít další holku.

… první díl se bude odehrávat v lesích.

A bude to děsivější než všechny scény v lesích, které jste doposud viděli. Sedmá série už nebude jen tak klouzat po povrchu, sedmá série zatne drápy do vašich nejděsivějších nočních můr. Alfred Hitchcock je oproti Marlene v oboru hororů břídil. Budeme se bát od prvního dílu po poslední, ostatně, také nás čeká největší, nejlepší a nejnečekanější série vůbec, série plná odpovědí, série plná dechberoucích okamžiků. Série, jaká tu ještě nebyla. Také máte podivný pocit déjà vu?

Samozřejmě, že už se všichni nemůžeme poslední série dočkat. Také budeme společně doufat, že Marlene splní alespoň polovinu ze svých velkolepých slibů. Ze spoilerů, které se zatím objevily, těžko říct.

A co pro vás, bylo něco z toho překvapením? A který spoiler vás nejvíce potěšil?

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

28 komentárov

 • Verushka says:

  Pro mě je rozhodně zajímavější koukat, jak někdo běhá v lese, v noci, jsou slyšet praskající větvičky, sem tam nějaký ten výkřik, zvonění mobilů, že už jsi někdo pro někoho jde… :-D než koukat, jak se po stopadesáté přepisuje dvanáctá kapitola, kdo si dá kafe apod.
  Byla bych pro, kdyby každý díl měl nějakou odpověď na nespočet těch otázek, co nám stále zbyly. Ale už v to nevěřím :-)

 • Lu says:

  ,,Budeme se bát od prvního dílu po poslední, ostatně, také nás čeká největší, nejlepší a nenečekanější série vůbec, série plná odpovědí, série plná dechberoucích okamžiků. Série jaká tu ještě nebyla.“ Uhm. Takže to bude nuda, až na posledný diel, kde sa budú snažiť všetko napratať. Ja už neverím ničomu. S tým, čo Marlene predvádzala v druhej polke šiestej série, teda vlastne v celej šiestej sérií, len ťažko z toho vykorčuľuje a bude sa musieť fakt veľmi snažiť. Lebo odpovede nám nedáva, len všetko viac a viac zamotáva, vznikajú nové otázky, len aby to bolo zaujímavejšie a prinútila ľudí pozrieť aj ďalšiu sériu. Ja si skôr myslím, že by to bolo zaujímavé, keby sa konečne sústredila na podstatu seriálu a nebáchala tam zbytočné omáčky a zbytočné postavy, ktoré sú tam len na chvíľku, aby všetko domotali. Mohla by konečne všetko vysvetliť a dovi dopo. Len zbytočne zhovaďuje seriál, ktorý bol dobrý tak tri série, potom jej už stúpla sláva do hlavy. A peniaze.

 • Tiež chcem akciu, akciu a akciu. Ziadnu brzdu typu Liam Ezra Aria. Ale tetke neverím. To ako si ona predstavuje seriu je uplne odlišne ako si ju ja predstavujem. To čo je pre tetku desive, pre mňa je čaj. Už by sa mala spamätať. Ked už tak velmi chce kopirovať, nech kopiruje prve dve serie, tie boli naj, nie ako posledne 90 % nudy v každej epizode. Ale ak to bude séria plná romantiky,no zbohom. Všetko podstatné netrepe do posledného dielu

 • Carol says:

  Jako sice mám ráda Haleb a nesnáším Ezriu, ale čert to vem….chci radši odpovědi, než řešení párů, takže mě moc nepotěšilo, že to bude romantická série. Marlene ten seriál tak zabila, že nám prostě nedá odpovědi na všechno. Takže dost věcí tam bude promlčeno, jako například to, že Aria zabila Shanu…..jéé, sorry, na to se už vlastně zapomnělo, protože postavy mají paměť jako rybička Dory

 • Alexandra says:

  No já už jsem pro ukončení seriálu 7. serií. Už je to celkem unavující jak se všechno opakuje a nic není vysvětleno. Snad dostaneme všechny odpovědi na nevyřešené otázky.

 • Miška says:

  No som zvedava :D Inak uz sa nataca 7. seria? Ci uz ju aj hotova?

 • Lynne says:

  Jů, takže když svýho současnýho přítele podvedu se svým bývalým, tak je to vlastně super a skvělý a všichni mi budou fandit, protože „on tady byl dřív“ a „já ho milovala a vlastně jsem ho nikdy nepřestala milovat“, to je skvělej vzkaz všem náctiletejm američankám..

 • Carol says:

  Lol, nejlepší vzkaz náctiletým Američankám je, že vztah učitele a studentky je vlastně v pořádku :-D

 • Papája says:

  Na romanticko-děsivou sérii se těším :D jen mi to trochu nejde dohromady. Zas tak strašně mě to ale nezklamalo jako vás. Těším se. ;)

 • whealtea says:

  Proč se bojím, že Paige přivedou zpátky jenom proto, aby ji mohli zabít a tím pádem zlikvidovat poslední normální věc v Emilyině životě?

 • Carol says:

  wheal: Protože v tomhle seriálu zacházejí s Paige hrozně. Poslali Paige pryč, ale to by si nikdy nedovolili u Tobyho nebo Ezry

 • Lynne says:

  Carol: že já se zabývám jednou prkotinou,když je jich tam milion :D

 • whealtea says:

  Carol: To teda.. Jenom je škoda, že Pailyánci nikdy neměli tolik síly, aby spustili stejný rambajz jako se to podařilo v případě The 100… I když, jestli Paige zabijí, tak se mají nejspíš na co těšit :D. Ale nic to nemění na tom, že s ní opravdu bylo vždycky zacházeno příšerně.

 • cita12 says:

  Rambajz to je i po ctrnacti dnech :-D :-D :-D …a zitra je pohreb takze to zas bude peklo :-D :-D :-D Clexaaaaaaaaaa ! :-D

 • whealtea says:

  Mě se to fakt chce dohánět čím dál tím míň :D. Ale že je to rambajz ještě i teď mi připomínat nemusíš, tumrbl znám a navštěvuju :D.

 • Carol says:

  Tak tvůj článek zkopírovali na fb skupinu Pretty Little Liars Cz/Sk a ani neuvedli zdroj :-/

 • Pedro says:

  Miska: na anglicke wikipedii je napsano, ze prvni epizoda sedme serie by mela byt vysilana nekdy v cervnu 2016.

 • Lexy says:

  Jo jo, to je zase keců… aby to nakonec nedopadlo tak, že budeme celou sérii řešit kdo se s kým kde vyspal a namísto odpovědí přibude milion nových otázek a tím seriál skončí :D

 • L. says:

  aby z toho neudělali neverendingstory, když chce Marlen zodpovědět všechny otázky:D
  a chce mi snad říct, že chce stihnout ze sedmičky udělat nejromantičtější sérii ze všech, plus k tomu dodat všechny odpověďi a narvat tam polovinu postav co poslala zpět a do toho to ještě udělat fakt hustě horový?!! a kam to vmáčkne? bude mít jeden díl dvě hodiny?:D protože zatím to od čtvrý série je pouze 80% nuda a 20% nějaký děj… nesmysl, ale což..samozřejmě jsem na to zvědavá, takže budu netrpělivě očekávat:D!
  a v jediný co fakt doufám je to, že teda Hanna bude žít a nepůjdou jí na začátku série na pohřeb!!

 • jak zodpovědět všechny otázky ? Toto slubila ?

 • CeCe is A says:

  z těma odpovědima no nevím nevím no… máme v podstatě ještě spoustu dalších otázek… vraťme se do 2.série, jak lhářky zjistily, že nejsou prvními oběťmi -A. Našly v Aliině krabici s věcmi takovou tu panenku ušitou z pytloviny… hledaly, hledaly a nakonec našly krámek, který byl opravna panenek. Ten malý kluk, který tam byl s tou starší dámou povídal něco o tom, že Alison chtěl ublížit muž a žena, žena, která měla tmavě hnědé vlasy. Náhoda? nebo to byla Mary? je to totiž dost možné. Téhle odpovědi se sice už asi nedočkáme, ale stejně by mě to zajímalo…. a také spousta dalších věci, doufám, že se brzy dozvíme, proč Sara pomáhala Charlotte…no uvidíme co nám Marlene nadělí… jinak bych byla ráda, kdyby udělali i PLL film :3

 • ATEAM says:

  aj keby bola 7 seria lepšia než všetky ostatné čo pochybujem aj tak to nič nezmení na tom že niektore serie boli fakt hrozné a najhoršie bolo odhalenie Charlotte a teraz ten spôsob jak sa s toho snažia vykorčulovať a dajú tam niaku Mary

 • ivikze says:

  To je hrozný. Jeden podvádí druhého a ten zas třetího. Tohle není normální. Za chvíli si daj všichni dohromady jeden velkej g….č. ?

 • Hanna says:

  Ja sa úplne teším …. je to úžasné …marlee ja to už od prvej série pozerám A nikdy ma to nenudilo to je úžasné úplne lepšie než búrlivé alebo divoké.alebo teen Wolf …. Toto je úžasné … drama , napätie láska ……ale dúfam že sa vráti ku sebe spouby A haleb je to úžasné

 • Biki says:

  Jelikož se nepíše, že by se měla objevit Jenna, tak už se tam prostě nebude řešit, proč najednou tak zmizela a kdo se jí tenkrát snažil utopit, nebo jak to vlastně bylo… že? :/

 • Fox says:

  Biki: Má se vrátit Jenna i Noel, takže se to řešit nejspíš bude

 • kate says:

  Konečně je Paige zpet!!??❤️❤️❤️

 • .Lime. says:

  Podla mna by tam uz nemali pchat nove postavy lebo potom sa vo finale nestihne nic vyriesit, vdakabohu ze sa vracaju niektore povodne ?Pridaj komentár