PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Rozhovor s Janel Parrish

august 28th, 2014 | Posted by Veruuuu in Rozhovory

mona-vanderwaal-32004544-500-240 Pamatujete si na konec 2. série, kdy Mona skončila v blázinci? Tehdy jsme se všichni dozvěděli, že je „A“, ale čas plynul a v našem seriálu už je všechno jinak. Přečtěte si rozhovor s herečkou Janel Parrish.

Rozhovor obsahuje spoilery.

Ve 12. epizodě 5. série jsme se dozvěděli, že někdo Monu zavraždil. Ano, Mona je skutečně mrtvá. Nás všechny jistě zajímá, co bude dál? K tomu nám fanouškům něco řekla sama Janel, kterou vyzpovídalo Zap2it. :)

 

Zap2it: Byli jsme tak v depresi z toho, že Mona včera zemřela.

Janel Parrish: Nebuďte příliš smutní, vrátí se. Vrátí se v trochu jiné formě. Stala se z ní nová holka z flashbacků (ukázek z minulosti), z čehož mám vážně radost. Myslím, že se to bude líbit i fanouškům. Vím, že je smutné, že se s ní jako s živou postavou loučíme, ale pořád bude v Rosewoodu strašit v několika scénách z minulosti. Myslím, že to bude vážně skvělé, že se o ní dozvíme něco dalšího.

Jak dlouho jsi věděla, že Mona tohle léto zemře? Jak jsi reagovala, když jsi to zjistila?

Zjistila jsem to den před společným čtením a zkoušením scénáře, Marlene mi zavolala a řekla mi to. Nejdřív jsem byla hodně nervózní, protože to byla má poslední epizoda, a taky jsem byla smutná, protože je zřejmé, že miluju fakt, že jsem součástí tohoto seriálu. Ale pak řekla: „Nedělej si starosti, pořád máš práci, pořád budeš v seriálu – až do jeho konce. Prostě z tebe bude ta nová holka z flashbacků (scén z minulosti).“ A já jí řekla: „Dobře, věřím ti.“

Pozůstatky po vraždě jsme mohli vidět v Monině domě, vypadalo to, že tam proběhla rvačka. Uvidíme někdy ve flashbacku Moninu smrt?

Uvidíte něco málo z toho, co se stalo, ano. Řeknu, že o svůj život bojovala, což je skvělé. Miluju, že je to bojovnice, nechtěla bych, aby zemřela jakkoliv jinak.

Vím, že nám neřekneš, kdo Monu zabil, ale víš ty sama, kdo Monu zabil?

Neznám přesnou, přísahám Bohu, a 100% odpověď na to, kdo Monu zabil, ale mám své podezřelé a jsem si jistá, že se shodují s těmi, které tipují ostatní. Myslím si, že si všichni myslí, že to byla Alison, a já jsem s nimi v tomhle na jedné lodi. Ale jako vždycky si u nás tvůrci nechávají věci pro sebe… Všechno bude odhaleno v pravý čas.

Dostanou se Lhářkám do rukou nahrávky z Radley, které Mona studovala, nebo si je sebou odnesl vrah?

To je opravdu dobrá otázka. Zatím si nejsem jistá, že na tuhle otázku znám odpověď, ale můžu říct, že ve vánoční epizodě zanechá Mona vodítko. Něco pro holky ukryla, aby to pak našly a aby jim to pomohlo zjistit, co se stalo.

Mona se svou mámou zmínily „Leslie“, že bude přítomná na Díkůvzdání. Víš, kdo je Leslie, a zjistí to i diváci?

Myslím, že Leslie je prostě jen sestřenice Mony. Myslím, že to v epizodě bylo jen kvůli tomu, abychom viděli, že Mona mířila na večeři k Díkůvzdání se svou rodinou a že tam nedorazila, což bylo ještě smutnější.

Teorie jednoho fanouška je, že Leslie je Monino dvojče a že se do seriálu vrátíš jako Leslie.

Zajímavé! To jsem dřív neslyšela! Ale zbožňuju, když se dozvídám o těchto teoriích. Ráda se dozvídám, jak jsou fanoušci do seriálu zapálení. Vymýšlí všechny tyhle teorie, které jsou tak kreativní. Někteří z nich by měli být scénáristé, byla by to skvělá dějová linka.

Jak Monina smrt ovlivní Hannu? V jednu chvíli si byly tak blízké.

Hannu její smrt zasáhne nejvíc, protože měly svoje dobré a špatné chvilky. Měly spolu velmi intenzivní vztah, ať už byl dobrý nebo špatný, a spoustu flashbacků – alespoň ten jeden, co jsme nedávno natáčely – bylo v seriálu proto, že Hanna na Monu myslela. Hanna bude její smrtí rozhodně zdrcená.

Takže už jsi začala natáčet flashbacky?

Jo, natáčíme v kuse od března do listopadu, takže ano, natáčela jsem scény i po mé smrti. Jak jsem řekla, budu ve vánoční epizodě jako duch minulých Vánoc, těch současných a budoucích. A druhou půlku série nás čeká ještě více flashbacků s Monou.

A nakonec, můžeš nám něco prozradit o druhé půlce páté série?

Bude se zaměřovat na dvě věci – rozhodně na Moninu vraždu, ale taky na to, kdo zabil Bethany, a co se to děje s Alison. Je doopravdy takový psychopat, jak si holky myslí? Zabila Monu? Kde je Monino tělo? Bude to velmi tajemné, všechno ohledně vraždy je velmi temné. Bude to úžasné.

Druhá půlka (5B) je celá ohledně záhady kolem Alison a zjišťování, kým vlastně je a co provedla. Vážně by zabila Monu? Vážně by zabila Bethany? Proč by tyhle věci dělala? Kdo to udělal, pokud to nebyla ona? Kde je Monino tělo? Je to mix různých záhad, které jsou všechny spojené s Alison.

Zdroj

 

Reakce Janel pro ABC Family

 

Ahoj lidi, tady je Janel Parrish, doufám, že jste si užili smrtelné finále Pretty Little Liars. Byli jste tak překvapení jako já? Protože, když mi Marlene King řekla, co se ve finále stane, nemohla jsem tomu uvěřit. Ale fanoušci PLL, nemějte obavy, z Rosewoodu nikdo navždy nezmizí. Takže se v další sérii vrátím v ukázkách z minulosti.

 

Jste rádi, že se Janel bude nadále v seriálu objevovat? :)

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

25 komentárov

 • Nouproblem says:

  “z Rosewoodu nikdo navždy nezmizí“ – Nevím, co si o téhle větě myslet, takže asi fakt začnou vytahovat všechny, co tam kdy zemřeli. :D
  Doufám, že se teda konečně dozvíme něco víc, jak o Alison, tak o Bethany. :) nemůžu se dočkat! :)

 • -K says:

  Monu jsem první dvě serie nemusela,ale pak co se vrátila z blázince jsem si jí velice oblíbila. Musím přiznat že mi bude velice chybět! Svou roli zahrála skvěle a je dobře že alespon v ukázkách z minulosti jí uvidíme. A souhlasím s Nouproblem, také nevím co si o této větě myslet. Bude to napínavé a všichni se na to těšíme. :)

 • Nessa :) says:

  Keďže Mona sama povedala, že má dôkaz, že Alison je A tak jej verím :) A je mi ľúto, že zomrela…Viem, že bude vo flashabackoch ale bude mi chýbať Mona keď som si ju obľúbila už od začiatku 4.série :( Teraz už nikdy nezistíme, či je pravda to čo Alison hovorila z THAT NIGHT :( Nemám dokonca ani náladu písať taká som z toho smutná :( ale všimla som si, že Monino telo, tedy tvár..no proste tam mala na ľavom líci akoby krabanec. A keď jej Alison vtedy dala tú facku nemala presne na tom istom mieste škrabanec? Není to vodítko toho, že Alison zabila Monu? Ja si myslím, že buď Cece alebo Alison zabili Monu :) Alebo Alisonino dvoja, ktoré sa rozhodlo Alison pomáhať :D :D joke.Ale stále nechápem ako mohol niekto zabiť Monu :D Ja viem, že je malá ale ako poedala Janel, Mona bola bojovníčka :)
  Aj vám príde Alisonina matka..no…“ľahká žena“ :D Veď spala s Hastingsom, jej manželom aj Bethanynim otcom :D má šťastie, že je mŕtva.. nechcem nejako prezrádzať ale teraz nám dali vodítko, že paní D mohla byť Bethanynina mama :D veď nikdy nepovedali, že kedy mali pomer :D A Alison a Bethany sú možno dvojčatá len nie jednovaječné :) Preto sa aj zhodovali tie výsledky z pitvy :) No výborne :D Chudák Alisonin otec :D Ani jedno z jeho detí (pravdepodobne) není jeho :D
  No nič nezostáva mi už nič iné ako #RIPMona #WeWillAlwaysLoveYouAndMissYou

 • Vili says:

  Nessa: Čoveče, to není vůbec špatná teorie…

 • ATEAM says:

  to sa cela 5 seria bude točiť okolo Alison, Bethany a po novom aj okolo Mony ach jaj :/ inak ani sama janel nevie kto zabil monu takže to môže byť ktokolvek

 • Watch says:

  nemôžu byť dvojčata keď je medzi nimi vekový rozdiel 2-3 roky(jedine že by boli scenaristi naozaj hlúpi)…max tak nevlastne sestry asi budú…myslim že Ali žiarlila na Bethany preto ju vylákala z Radley aby ju zabila….to bol ten telefonát keď sa pani D dozvedela že Bethany ušla

 • adka says:

  tak taký to koniec som nečakala :) Mona mi bude chýbať škoda bola dobrá postava, priznám sa mňa hned napadlo že Bethany je sestra Alison ! tak už nám ostáva už len čakať. Myslím že Alison bude riadna mrcha :D

 • Liarss says:

  Jo, ale Sasha Pieterse (Alison) a ještě jedna herečka z pll na nějaké soc. síti zveřejnila, ŽE ALISON DVOJČE NEMÁ, ALE NĚKDO JINÝ ANO!!!
  A Monu podle mě zabila Cece.

 • Kate says:

  Mě taky Janel bude hrozně chybět po nějaké době jsem si jí oblíbila jak už padoucha jako samotného tak i jako bojovnici a to především proti Alison. A všechny teorie, které jsem se tu dočetla jsou velmi zajímavé a věřím, že nějaké by mohly být pravda a mít se vším tím průběhem něco společného.

 • Barbora says:

  mňa tiež hneď po zhliadnutí tejto epizódy napadlo že Alison a Bethany mohli byť tými dvojčatami

 • Papája says:

  chudák Mona :/, ale jsem hrozně ráda, že se bude v seriálu dál objevovat
  a vánoční epizoda? Mona jako „duch minulých Vánoc, těch současných a budoucích“ z Christmas Carol to zní naprosto skvěle, doufám, že epizoda bude taková jak to zní :)

 • Jay says:

  Omlouvám se, ale musím to ze sebe dostat!! :D
  Do **** už s pretty little liars ! Měla umřít ta blondatá *****, a ne Mona :( Jako, ikdyž se bude objevovat, stále to nebude ono.. Nejvíc ze všech trpěla :(
  Říkám, Hanno, vem šutr a prašti tu mrchu do hlavy!

 • Amorphis says:

  Nemohou být dvojčata. Nesouhlasí věk! Těžko budou jakákoli dvojčata, když je tam dvouletý rozdíl. Mona mi bude chybět nejvíc. Byla inteligentní a měla šanci se něco dozvědět. Nemluvě o perfektním hereckém výkonu. Ale stále mám pocit, že všechno víme, jenom pokládáme špatné otázky.

 • Marťa says:

  Monu jsem měla ráda i jako Hanninu nejlepší kamarádku i jako záporáka a jak teď pomáhala holkám, tak jsem jí měla ještě radši :(. A souhlasím, že měla zemřít Alison, nesnáším jí už od začátku. A pořád mám pocit, že bez Mony to už nebudou PLL :(.

 • Lenič says:

  OT
  Nevím, kam to napsat, ale chci se na něco zeptat :D
  Kdysi, netuším v které sérii a díle, byly holky v nějakym skleníku nebo něčem podobným…(myslím, že to je ono :D) a Spencer tam řízla/bodla „A“….dozvěděly jsme se někdy, jestli to byl někdo z tehdejších „A“ (jako třeba Toby, Mona nebo tak)….a nepamatujete si, kam ho řízla/bodla? Napadlo mě, co kdyby to byla Alison a tu jizvu co má na stehně má z tohohle okamžiku…nevíte někdo, v kterým dílu to bylo? :D

 • Mellisa H. says:

  Lenič: Asi to byl díl 4×13 :) a myslim že ho/jí bodla do ruky :D, ale je to dobrá teorie ! :)

 • Liarss says:

  Mellisa H: Díl 4×13 to nebyl, 4×13 je Halloweenský díl v Ravenswoodě. Podle mě to bylo ve 2. serii, a A tam spadl někde mobil.

 • ATEAM says:

  Mellisa H ma pravdu v 4×13 je Spencer v skleniku v ktorom ju napadne chlap v plynovej masske ona ho poreže na ruke na konci dielu vidíme ezru že tu ruku ma vo vačku v dalších dieloch však na ruke nič nemá, podla mna ten príbeh čo Ali povedala o cyrosovi je pravdivý

 • twinx says:

  Ezru a jeho „podezřelou ruku“, kterou si fanoušci vybájili, neboť je nesmysl, aby řídil auto a nikdo si ničeho nevšiml, bych něchala u ledu =)
  Řekla bych, že Lenič myslela 2×14, kdy Emily dělá návnadu a předává -A nějakou krabici. A teorie je to moc pěkná, ale jak už ATEAM jednou naznačil – na to aby mi teorie Alison je A vyšla, je Ali až moc podezřelá ='(

 • Aďa says:

  podľa mňa Alison nezabila Monu ..pretože ako tu už spomínali iný ..vyzerá to až moc na to že tobola alison…Bude mi za Monou smutno..

 • Sindyuška says:

  Ja si osobne myslím,že Alison to nebola, pretože tvorcovia tohto seriálu nás navedú do toho aby sme si mysleli a v správnu chvíľu na správnom mieste to bude úplne inak ako teraz čakáme…. tak ako aj s tým, že sme si mysleli,že Ezra je -A a bla bla bla a nieje to tak, tešíím sa strašne ako to všetko dopadne, mohli by podobné seriály bývať častejšie !!!!!! som ZA

 • Monule says:

  Mě ještě napadá jedna věc – pamatujete si, jak se dříve v 1. a 2. sérii objevovala Hannina nevlastní sestra Kate Randall? odkaz zde : http://pretty-little-liars.wikia.com/wiki/Kate_Randall Tak ve finále to přece dopadlo tak, že lhářky zostudily Kate, protože přišly na to, že je podvodnice a chtěla na Hannu hodit rozeslání její nahé fotky všem na mobil, ačkoliv to udělala sama. Kate potom ze školy i z Rosewoodu zmizela a už jsme o ní neslyšely. No a mně to nedá, furt na to myslím, protože Kate je taky blondýna jako Allison nebo Cece a má na lhářky vztek, tak se jim možná chce mstít. Navíc !!!!! co je důležité, je to, že Kate jezdí na koni – a my víme, že Paní D. brávala Bethany do jezdeckého klubu. Nějaké spojitosti tam tedy vidím a myslím si, že „A“ by mohla být právě Kate…Bylo by to i dobrý v tom, že přesně o tohle se přece scénaristi snaží, aby diváci nakonec byli překvapení a zjistili, že „A“ je někdo, od koho to vůbec nečekali… Co si o tom myslíte holky? Možná je to blbost, ale je to taky teorie :-)

 • JankaCa says:

  Ahojte, podľa môjho názoru sa absolútne nemusíme zamýšľať nad tým, čo sa v minulosti stalo -A alebo čo urobil/a, pretože scénaristi podľa mňa už toľko krát zmenili -A, že keď (ak) sa aj niekedy dozvieme, kto to bol, tak to proste pasovať nebude. Keď sa zamyslíte nad jednotlivými sériami, tak v jednej všetko nasvedčovalo tomu, že je to žena, v ďalšej zasa, že je to chlap (a pomerne zdatný chlap – vysoký a silný) .. a teraz v poslednom diely nám ukážu, že je to malá blondína??? Sama Marlene nevie, kto to je a z nenažranosti predlžuje tento seriál a on tým stráca akúkoľvek logiku.

 • Natali says:

  Já si myslím ze poručík Tannerov ma něco společného s -A jestli stě si všimli tak v tom díle kdy otvírají Wildenovu bezpečnostní schránku se Tannerova zeptá Haniny mámy ,,mužů si vzít bonbóny ,, ? A -A si většinou taky bere bonbóny to už stojí za to trošku po uvažovat ne .

 • Natali says:

  Jak byla nakonci ta tmavovlaska co dávala k mone Ježíška tak nvm proč ale mám pocit ze to byla Spencer nebo ze s tím ma něco společného protože jako jediná nebezela do monineho domu……. A taky ty dvě spolu moc dobře nevychází ……Pridaj komentár