PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Rozhovor s Marlene o finále 4. série a o 5. sérii

marec 17th, 2014 | Posted by Veruuuu in Ravenswood | Rozhovory | Spoilery

marleneking Rozhovor s Marlene King pro TVLine, co vše v něm prozradila?

Hlavní tvůrkyně Pretty Little Liars Marlene King TVLine řekla, že úterní (pro nás středeční) epizoda je největší a nejvíce tajnůstkářské finále série v historii seriálu – a to nepřehání.

Následující rozhovor obsahuje spoilery.

Kromě jiného se v tomto finále konečně dozvíme, kdo pohřbil Alison a co se opravdu stalo mezi Ali a Ezrou, ale nemluvili jsme s Marlene jenom o finále. Dočtete se také, co si myslí o Calebově návratu do Rosewoodu, něco o Ravenswoodu, o další možné smrti v seriálu a o tom, kdy a jak se rozhodne Pretty Little Liars celkově ukončit.

TVLINE: Začněme tou scénou, ve které Hanna drží zbraň. Skončí touhle scénou celá epizoda?

MK: Nemůžu vám říct, jestli to bude poslední scéna epizody, protože by to mohl být až příliš velký spoiler, ale tu scénu miluju. Její natočení nám zabralo celý den a připadalo nám to, jako by PLL bylo akčním filmem. Hrozně rádi jsme viděli Hannu se zbraní v rukou, protože Ashley samozřejmě často držela zbraň ve filmu Spring Breakers. Tak jsme si pomysleli: „Dejme tu zbraň Hanně.“ A když pak Spencer křičí „Sundej si masku!“ a pak všechny zařvou „Hned!“ tak jsem si říkala: „Tak jo, vy jste husté.“ Miluju to.

TVLINE: Jedna z největších záhad je to, kdo se pokusil Ali zabít. Zjistíme to ve finále?

MK: Rozhodně se tím ve finále budeme zaobírat a část z toho možná stále zůstane otázkou, na kterou budeme muset najít odpověď. Ale ve finále zjistíte, kdo Ali pohřbil.

TVLINE: A co šílená paní D.? Jakou roli bude hrát ve finále?

MK: Docela brzy zjistíme, že v Rosewoodu se šíří řeči o tom, že je Alison DiLaurentisová naživu. Policie to ví a paní D. to také brzo zjistí. Dozvíte se toho hodně. Je součástí toho, co se Ali tu noc, kdy zmizela, stalo a také současných událostí.

TVLINE: Soudě podle Alisonina oblečení na promo fotkách s Ezrou to vypadá, že jejich společné scény se odehrávají v tu noc, kdy zmizela. Je to tak?

MK: Ano, ono oblečení to vždy prozradí. Díky Bohu za to žluté tričko! Nechali jsme jich ušít asi 20, protože teď už nejsou k dostání. Myslím, že jich teď máme 20, ale jsem si jistá, že už jsme několik tuctů použili.

TVLINE: A dozvíme se něco nového ohledně vztahu Ali a Ezry?

MK: Ano. Holky zatím ve skutečnosti jen spekulovaly, o čem ten vztah byl, z daného rukopisu a vodítek, která jim zanechala Alison. Finále odhalí, jak a kde se potkali a jak to s tím vztahem doopravdy bylo… Když se potkali, stalo se něco, díky čemuž je to velmi zajímavé. Možná budete překvapeni, kdo koho uháněl.

TVLINE: Tak k dalšímu vztahu – s Emily a Paige to zůstalo nedořešené. Uvidíme nějaké rozřešení?

MK: Naposledy jsme dívky viděli na cestě do Filadelfie, kde se mají sejít s Ali. Ve finále se už zpátky do Rosewoodu nedostanou. Takže tyhle citově laděné dějové linky, které zahrnují přítele či přítelkyně dívek, jsou na chvíli odložené stranou.

TVLINE: Znamená to tedy, že holky se ve Filadelfii uvidí i s Noelem?

MK: No, i když jsou dívky ve Filadelfii, Alison bude vyprávět hodně o tom, co se jí stalo tu noc, kdy zmizela, a tento příběh se odehrává v Rosewoodu. Takže může být i tam.

TVLINE: Dozvěděli jsme se, že se ve finále objeví Melissa. Bude to díky flashbacku, nebo se objeví v současnosti?

MK: Oboje. Melissa se vrátí z Londýna a bude taky ve flashbacích.

TVLINE: Když mluvíme o lidech, kteří se vrací domů, nedávno bylo potvrzeno, že Caleb se v 5. sérii vrátí. Bylo pro vás naprosto jasné, že tomu tak bude?

MK: Ano, jsme moc šťastní, že ho přivítáme zase doma. Byli jsme smutní, že Ravenswood zrušili, ale také jsme vždycky věděli, že ho chceme zpátky v našem světě, kdyby to s tímto seriálem nevyšlo.

TVLINE: Je tu nějaká šance, že využijete PLL, abyste zodpověděli některé přetrvávající otázky z finále Ravenswoodu?

MK: Mluvíme o tom, ano. Zatím jsme se tak daleko nedostali, ale určitě mluvíme o tom, že bychom mohli této příležitosti využít.

TVLINE: Dokážu si představit, že se Caleb nemůže jen tak vrátit a říct: „Čau lidi, v Ravenswoodu se nic nestalo.“

MK: Ano, vrátí se zpátky jako hodně jiný člověk. Deset dílů žil v Ravenswoodu, kde byl v sázce jeho život, a také tam navázal pár velkých přátelství.

TVLINE: Jak může jeho návrat ovlivnit Hannin vztah s jinými kluky – např. s Travisem?

MK: Miluju Hannu a Caleba, když jsou spolu, a myslím, že jejich poslední scéna v Ravenswoodu doopravdy shrnula to, jak to mezi sebou v té době měli. Bylo to tak hořkosladké, ten jejich krásný polibek. Věděli, že v té době spolu nemůžou být, ale to bylo tehdy.

TVLINE: Finálová epizoda je celkem již 95. Už jste rozdýchala, že jste to dotáhli na stou epizodu?

MK: Zrovna teď se ji chystáme pokořit. Budu ji psát já. Hodně nás to baví, rozhodujeme o tom, které příběhy tam zařadit a co v ní povyprávět. Není to premiérový díl a ani finále, ale pořád chceme, aby to vzbudilo pocit velmi výjimečné epizody.

TVLINE: Můžete nám říct, jestli 5. série začne přesně tam, kde skončí finále?

MK: Vlastně můžu. Je to docela dost rozdělené na dvě části. Letní premiéra vám bude připadat jako součást finále. Obě epizody jsou velké a odvážné. Zatímco naše premiérové díly se většinou zdají být jako začátek něčeho nového, tak premiérový díl 5. série nám bude připadat jako finále. Hodně nás to baví.

TVLINE: Bude něčí život mezi těmito epizodami viset na vlásku? Zemře v nich někdo?

MK: Ano… Myslím. Doopravdy nechcete žít v Rosewoodu, moc dlouho se tam nezdržíte.

TVLINE: Když mluvíme o tom, jak se kdo někde zdrží, žádný předchozí seriál stanice ABC Family neběžel déle než pět sérií. Máte představu, jak dlouho a kdy by PLL mohlo skončit?

MK: Konec seriálu známe a ten v 5. sérii nebude. Vím, že seriál 5. sérií nekončí, ačkoliv ještě nemáme prodloužení na 6. sérii. Konec 5. série nás rozhodně navede do 6. série. Myslím, že jakmile nám řeknou, kdy seriál bude končit, ke konci se dopíšeme. Známe konec a jsme připraveni se k němu dostat, ale potřebujeme to vědět o 12 epizod napřed, abychom se k němu dostali.

TVLINE: Jsme si jistí, že vám dají dalších šest sérií, pokud si o ně řeknete.

MK: Chceme, aby si náš seriál zachoval svou celistvost a aby zůstal vkusný. Zatím máme pocit, že tento cíl se nám daří splňovat. Až budeme mít pocit, že už tomu tak není, to bude ten čas, kdy bude potřeba ho ukončit.

 

Co si o tom myslíte? Z rozhovoru v podstatě vyplývá, že se můžeme těšit na 6. sérii. Nebo už se ani těšit nebudete a byli byste rádi, kdyby PLL skončilo? Těšíte se na finále a Caleba? Dejte vědět!

Zdroj

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

31 komentárov

  • Denulík says:

    ještě dodám,opravdu herci jsou super, týpci jsou jak se ted říká °°luxusní°° :D a holky jsou taky bomba,hlavně nejvíc se mi líbí Ariaaa :) ♥ ale vážně by to mohlo nějak už dopadnout :)Pridaj komentár