PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Speciál We Love You to DeAth

október 21st, 2014 | Posted by Veruuuu in Aktuální díly | Upútavky

Už jsPLLepizodniS05-355me vás dříve informovali, že 21. 10. ABC Family odvysílá v rámci halloweenského programového bloku speciální epizodu PLL s názvem We Love You to DeAth.

V tomto díle uvidíme kromě našich stálic také několik starých tváří, se kterými jsme se již v seriálu rozloučili.

Díl by měl být ke stažení zítra (22. 10.), zkuste klasicky uloz.to, webshare.cz či použít google a vyhledávat Pretty Little Liars We Love You to DeAth.

TITULKY ČESKÉ pod dílem 5×00 (konečně hotové :)) / Anglické ke stažení zde.

V pokračování najdete nějaké fotky a další upoutávky.

A fotky…

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

40 komentárov

 • Lenka says:

  Ďaaakuuujem za titulky :) chcela by som sa spýtať či to bude aj na uložto lebo ja som to tam hľadala ale nenašla som to :) mne nejdú stiahnuť titulky lebo nemám na to ten program preto sa pýtam :) prosím bola by som rada keby ste mi odpísali :) ale aj tak Ďakujem za titulky :)

 • Veruuuu says:

  Děkuju moc, holky. Vážím si toho. :) Samotnou mě mrzelo, že překlad trval dýl. To víte, že bych vám dopřála se na něj kouknout co nejdřív, ale prostě to nešlo. :( Mám svůj vlastní život (jako každý druhý) a všechno neobětuju pouze překladu. Navíc tento díl byl opravdu bonus, který byl velmi pracný. Takže prioritou bylo přeložit jiné titulky k seriálům s klasickou epizodou, na kterých se také podílím.

  Hrozně mě proto mrzelo, když se opět objevily komentáře, kde co je a že mi to trvá atd. Ok, pokud to někde je, chápu, že si to někdo najde a mrkne se tam. ALE proč mi to musí cpát pod nos? A ještě se vztekat, že jsem to snad smazala? To opravdu nepochopím. :)

  Takže bych prosila, aby se příště ti rýpálci zamysleli, než mě tu budou nazývat trapnou. Já si na titulcích nehoním ego, dělám to pro radost – moji i vaši, tak na to prosím myslete. :)

 • Veruuuu says:

  Lenka: Pokud myslíš program na rozbalování rarů, tak ten je zdarma ke stažení tady. http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/winrar/

  Obsah jen přetáhneš do požadované složky a postupuješ dle: http://prettylittleliars.eu/o-webe/faq/prehravanie-serialu/

  Jako přehrávač doporučuju KM Player nebo VLC, tam nikdy nebudeš mít problém. Já s uloz.to nemám nic společného, takže ti můžu poradit jedině takto. :)

 • Katie says:

  Ahojte holky :-) prosím vás nevíte kde se to dá stáhnout s českýma titulkama? :-) Předem moc děkuju za odpověď. :-)))

 • Spencer777 says:

  Moc děkuji za titulky a za chytrou radu, konečně nejsem závislá na uloz.to :)
  Veruuuu, jsem Ti moc vděčná a strašně moc Tě obdivuji, tanhle díl byl fakt ukecaný a když se holky přeřvávaly, nebylo jim rozumět ani slovo. Bez titulků jsem nerozuměla nic :(
  Ještě jednou díky :))

 • katkaaa says:

  Ahoj moc děkuji za titulky jsou super…..:-) komu vadilo že se na titulky čekalo dlouho tak si to mohl přeložit sám….:-) je hrozně jednoduchý někoho kritizovat….je potřeba se na tyhle názory vykašlat a ignorovat je…:-)) ještě jednou dobrá práce….:-))))

 • Sá Ra says:

  prosm mam ios a dil stahnu jedine s vlozenejma titulka kd eto prosim stahnu? dekuji za radu

 • Carol says:

  Někdo tu psal, proč nemůže být Ezra víc jak Ian…a po tomhle dílu jsem si to říkala taky….Ezra je hrozně nudná postava, fakt nepatřím k shipperům Ezria, to bych radši Aria a Jason, to by bylo aspoň zajímavé :-) Nevím, proč to tak rychle utli…

 • Lily says:

  Ahoj. Začala jsem se na PLL dívat až teď a všimla jsem si že jsou 2 speciály. Tak jsem se chtěla zeptat po kterých dílech a které řady to je děkuju :3

 • Nika says:

  nikde mi nejde tato časť, čo s tým ? :/Pridaj komentár