PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Stahujeme 07×08 Exes and OMGs

august 17th, 2016 | Posted by Veruuuu in Aktuální díly

pretty-little-liars-season-7-065Dnešní díl nese název „Exes and OMGs”, jakých bývalých a jakých šokujících událostí se v něm dočkáme?

Akt. díl: Na uloz.to či webshare.cz zadejte Pretty Little Liars S07E08/ případně 708/07×08My to na dané servery nenahráváme, neproste nás proto o upload.)

Titulky: české (hotovo!) / anglické

Pokud nevíte, jak vložit titulky do videa, můžete využít naše FAQ.

Až si titulky užijete, bylo by milé za ně poděkovat.

Nepřejeme si zde odkazy na případné cizí titulky!

Jak jste mohli zaznamenat, pod tímto článkem můžete o epizodě volně diskutovat v komentářích. ;)

V KOMENTÁŘÍCH SE MŮŽOU NACHÁZET SPOILERY, NEČTĚTE SI JE, POKUD JE NECHCETE VĚDĚT.


You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

39 komentárov

 • Naomi says:

  Předem chci poděkovat za titulky :-) Všimly jste si jak Alison hledala tu složku, tak mezi nimi byla složka Lisa Cochran, zajímalo by mně, zda to něco znamená nebo to tam dala Marlene zase jen jako náhodu :-)

 • L. says:

  Taky děkuju za titulky:-)
  Jinak k dílu.. Nudný, nezajimavý. Musim podotknout, že nejlepší na tom byla ta finální písnička.
  To, že se provalí, ze Aria smazala ten hovor, sme věděli hned po tom, co se stalo. Ezra ji to samozřejmě odpustí, tak tři díly bude řešit ji a Nicol a ve summer finale se vezmou, tradaaaa.
  Hanna mi taky přijde trochu sahla s téma svyma snama, ale zas musim pochválit to, ze nečeká az udělají neco ostatní a jedna na svoje triko,protoze toho ma dost. Jen doufam, ze se ji zase neco nestane, Hanna je moje nejoblíbenější postava.
  Paige s Emily? Nuda! Paneboze proc radsi Emily neposlou zpátky za bar a nenechají ji tam az do letního finále? Rozhodne by neobtezovala svyma absolutně nezajimavyma scenama..
  Jinak ja uz snad nemam ani žádnou teorii:D rada bych jen, aby Spencer byla tim druhým miminkem, aby to bylo jeste o neco zajímavější. Jinak uz je mi fakt jedno kdo je A, A.D.a všechny Acka dohromady. Marlen to stejne neprimyslela, takže to bude zas totální propadák.. Kez by ne!!!
  Jinak promo? Wtf?!!! Doufam ze Aria a Jason není flashback!! Kdyz uz se mají řešit vztahy tak at teda poradně a ne jak doteď:D!!
  A musim říct, ze za tu dobu co seriál sleduju, tak 1,2 a ted 7 série je zatím nejlepší! Alespon pro me.

 • malAria says:

  Naomi, tiež som si to všimla, ale ak by malo ísť o tú doktorku, tak by to vekovo asi nesedelo, keďže majú byť z jedného ročníka. A Veruuuu, ešte raz díky za titulky… a za to, že táto stránka ešte žije :D Objavila som ju počas 2. série seriálu a som veľmi vďačná za to, že vôbec vznikla a funguje, že tu môžeme zdieľať šialené teórie, hodnotiť a jednotlivé diely a tak podobne… :)

 • PLL says:

  Ahojte,chcem sa opýtať či neviete ako sa volá tá posledná pieseň ktorá je v tomto dieli (keď odchádza Hanna, aj Ezra) ak by niekto vedel, tak ďakujem :)

 • Elys says:

  @PLL Ruelle – Daydream sa volá :)

 • Teri :* says:

  nevite v kolikatým díle zatkli caleba s tim počítačem jak Hanna musela zjistit to heslo ?

 • Carol says:

  Lisa Cochran je producentka PLL nebo něco takovýho, prostě pracuje na PLL, takže větší význam v tom není.
  Písničku nevím, ale zkus Shazam nebo si to zkus vygooglit, myslím, že to najdeš snadno.

 • Naomi says:

  Pravda :-) To jméno Lisa mi přišlo strašně povědomé, ale nemohla jsem si vzpomenout odkud. Měla jsem ráda ty časy, kdy jsem lustrovala díl po díle a psala si všechny důležité poznámky, nejasnosti apod. Bylo to pro mně nejlepší odreagování po škole a práci. Když Marlene odhalila Charlote, všechny poznámky šly do koše. No teď by se mi hodily, když se v ději odkazují na minulost :-DPridaj komentár