PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Stahujeme 07×10 The Darkest Knight

august 31st, 2016 | Posted by Veruuuu in Aktuální díly

pretty-little-liars-season-7-082Finále letní půlky 7. série série s názvem „The Darkest Knight” už je odvysílané!

Akt. díl: Na uloz.to či webshare.cz zadejte Pretty Little Liars S07E10/ případně 710/07×10 My to na dané servery nenahráváme, neproste nás proto o upload.)

Titulky: české (hotovo!) / anglické

Pokud nevíte, jak vložit titulky do videa, můžete využít naše FAQ.

Až si titulky užijete, bylo by milé za ně poděkovat.

Nepřejeme si zde odkazy na případné cizí titulky!

Jak jste mohli zaznamenat, pod tímto článkem můžete o epizodě volně diskutovat v komentářích. ;)

V KOMENTÁŘÍCH SE MŮŽOU NACHÁZET SPOILERY, NEČTĚTE SI JE, POKUD JE NECHCETE VĚDĚT.


You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

168 komentárov

 • malAria says:

  Lucyk, je to možné, že to bude tá scéna. Pri Ezrii som vždy mala pocit, že ten dospelejší článok je Aria a nie Ezra…
  Amorphis, ono je tam už všetko tak prepletené, že až! :D Uber A CeCe poznalo a pracovalo/pracuje s Mary Drake. Ja mám dojem, že je to niekto z tých starších (O.K., Mona to môže byť tiež, ale pochybujem, že teta by urobila takú chybu), niekto, koho pozná aj Melissa, len netuší, že to je ten/tá dotyčná osoba. Čo by mi sedelo na Wrena :D Tá teória s Bethany je dobrá, môže to byť Ezrova alebo Wrenova sestra.

 • Amorphis says:

  malAria: je to tak. Hele já Tě chápu, taky si říkám, že to snad sjedu od začátku, ale to už mi fakt přijde moooc. Vlastně mě dost irituje, jak nejsem schopná přestat přemýšlet. Plácat teorie a furt sjíždět nějaký díly. Ovládá mě to a to bude trvat 8 měsíců. Pak skončíme v Radley my, protože to Marlene něčím total zabije. Ale vlastně souhlasím, podle mého je začátek stejně výchozí pro Über A. Jinak myslíš přesně tu scénu, ze které mi přijde, že Mona zase převzala štaferu, jak mají tu schůzku a když chce odejít Page, přijde Melissa a ona zůstane. Pak obklíčí nebo před tím (teď nevím a to aktuálně na pátou sérii koukám, stačí Vám to) holky v NY ty jako A v mikinách. Taky je zajímavý ten NAT club a přesně jak si pravila, že jediný, kdo přežil je Melissa. Většinou se nevyjadřuji k teorii Wren, ne, že bych proti tomu byla, zásadně jsou na něj pěkné teorie, ale zkrátka nechci, aby to byl někdo, kdo se tam neobjevuje. Jinak jsem měla jeho postavu ráda, byl správný rebel, co si nesedl z Hastingsu na zadek a se Spencer byl zkrátka k zulíbání. Ale nebyl tam tolik sérií….. že spíš doufám, že zase tak moc to Marlene neposere.

 • malAria says:

  Amorphis, som na tom rovnako… je to celé šialené, čo s nami teta urobila! :D presne, jeho postava sa mi veľmi páčila, práve preto, že sa nedal… ale je do toho nejako zapletený, už len preto, čo mu povedala raz Mona, keď bola v Radley, že mu už nemôže veriť, či také čosi… niečo s tajomstvami… a potom ten divný telefonát, čo mal: „Máme problém. Ty sa postaraj o svoju časť a ja zase o svoju.“ Páčil by sa mi ako Uber A, lebo skrátka mi to tak nejak pasuje k jeho postave, tajomný, sebavedomý, silný (mentálne)… Keby to bol Ezra, to by bolo tiež super a logické podľa mňa. Lenže teta Marlene má inú logiku… takže dúfam, že z toho všetkého v tom Radley neskončíme :D

 • Amorphis says:

  malAria: já si třeba zase vybavuji tu scénu s rodinkou, jak ukazoval Moně a pak matce vybarvoval kabát na červeno, jo jasně, byla tam spousta divných věcí s Wrenem. Jen u něho konkrétně postrádám ten motiv. U něj totiž němáme moc dějových vazeb, takže když nevíme nic o jeho rodině atd., je snadné ho udělat Über A, ale….?! Vážně jsem moc zvědavá, co tetka vymyslí.

 • M says:

  Já si upřímně nic z předešlých sérií nepamatuju, takže nevim, kdo by to mohl být a je mi to celkem jedno… Hlavně ať už to nějak rozumně ukončej. Je to zbytečně přehnaně zmatený už asi od 3. série. No každopádně bych byla nerada kdyby to byl někdo, kdo tam nikdy (nebo skoro nikdy) nebyl nebo Wren, který byl vždycky ten hodnej.

 • A myslím,že Emily dostane to miesto toho plaveckého trénera(usudzujem podľa proma na 7×11).

 • Terka the liar :DD says:

  Takže.. Popravdě jsem z toho už celá zmatená. Nemyslím z 7×10(to sice taky, ale o tom se „rozvášním“ za malou chviličku), ale celkově z těch posledních 2 sérií. Díky těm dlouhým pauzám absolutně nemám tipy na Uber A//A.D.//A(ani neumím určit, jak se tomu našemu anonymovi říká :D). Přijde mi, že (myslím si, že nejenom já) prostě jen na to bezduše koukám, jen se zamýšlím nad vztshy, shipuju, divím se, nesnáším atak pořád dokola. Někdo tady psal, že by to mohla být Mona, Ezra atd.. a mě, jakožto „bezduchou divačku“ napadl první člověk, kterého jsem snad viděla v posledních sériích. ,,Protože si ho pamatuju, žejo“ a tím byl(tuším, že se tak jmenuje, jestli ne, tak trapáásek.. :D) polda Furey. Jojo, mí nápady jsou k nezaplacení. Největší švanda by byla, kdyby to byla pravda. :D No tak ale uznejte, že a) má přístup k informacím, protože je polda, b) minimálně Spencer zná a o holkách mu může(teď už asi ne :D, sorry, černej humor) povídat Toby, c) když někdo napadl Alison, neměl na sobě snad policejní uniformu? Ájem sač a džínijus. :D Vidíte jak se mi zlepšila angličtina díky titulkám??

  Tak teď k tomu poslednímu dílu, ve zkratce – postřelili Spencer, Spencer je dcera Mary DiLaurentis, Jennu unesli A.D.//Uber A//A(?), Noelovi usklekli hlavu, ok, Nicole je naživu a Aria je chudáček, Caleb mě, s prominutím, nasral, zase se k ní vrátil!, tam se toho stalo tolik, že už si to ani nepamatuju.. Jo, Toby a Yvonne nabourali. Když jsme u Tobyho, myslím, že ho Spencer tím polibkem hodně přinutila přemýšlet nad tím, že ji má pořád rád, takže to celkem zkomplikovala Tyvonne? ? A možná i proto naboural.

  Další události si asi nevzpomenu, tak mi kdyžtak napište názor na poldu A.D. Fureyho. ??

 • Veronika Šišáková says:

  Myslím si, že Furey to nebude :/ a i kdyby bylo by to celkem trapný ho tam nahodit v posledních dílech a najednou by byl AD a navíc když spencer ukradli tu flashku z pc tak mu volala a on jí zvedl telefon a někdo v tom domě opravdu byl když přišel viděli stín ale nikoho nechytl tak jak by mohl být ad? jedině že by zase bylo nastraženo AD komplic

 • malAria says:

  Veronika: A.D. má mať komplica ako aj Charlotte mala Saru a Mona celý tím ľudí :D osobne si však tiež nemyslím, že Furey by bol A.D. Ako som písala vyššie, idem to celé od začiatku, lebo si myslím, že odpoveď je niekde tam :D šibe mi, ja viem :D ale štve ma ten guláš, ktorý z toho Marlene urobila a dúfam, že nakoniec to bude dávať zmysel… A že na to prídem skôr :D čo má zaráža je fakt, že celý scenár bol vtedy písaný lepšie, baby mali rodičov, veci sa im diali tak nejak rovnomerne a žiadna nebola za tupku, dokonca aj Em bola akčná a okrem svojich priateliek riešila aj iné a bola výraznejšia. Aria detto. Btw, neverím že Toby je mŕtvy. Pri Mone som tomu tiež neverila. Najprv som tomu síce uverila, ale indície naznačujú, že Keegan sa nás len pokúša vytrolliť, veď je to miláčik Mar a Toby je veľmi populárny.

 • Veronika Šišáková says:

  No jasně že má komplice,ale i tak mi to nesedí…proč takový čas máme čekat ježiši proč :D :D jak ti lidi to můžou udržet to tajemství když už to mají dávno natočené to teda nechápu :D :D

 • Ten/Tá A.D. ma byť akože Uber A alebo Ultimate A ? Iba ďalšie A alebo niekto kto velil Mone a Cece od samého začiatku ? Radšej by som bol iba za Uber A. Pretože ak je to niekto kto tam velí. Tetka by ho mala predstaviť už v 7×11, aby to naozaj davalo zmysel a, aby mala čas všetko DÔSTOJNE podstatné vysvetliť čo sa asi nestane.
  Skôr si myslím, že A.D. sú dve osoby. Jedna osoba je A. a druhá je D. (ano predstavte si :)
  Prvou to osobou može byť len tak tresknem napr. Lucas alebo Ezra… Wren. Na každého je vymyslieť dôvod, že prečo a tak. Druha osoba by bola klučova (pre mňa). Obidvaja by si navzajom dôverovali v tom čo robia ale iba ta druhá by naozaj skutočne vedela aké mala/má plany a čoho je schopna obetovať pre svoje ciele. Vyvrcholilo by to celé tím, čo sme už raz videli. Podobnou scenou akou bola scena Cece na streche ked sa odhalila. Podobne by sa tak odhalil napr. Lucas alebo Ezra, ale nakoniec by skočil (chcel-nechcel) a umrel presne tak ako to naplanovala osoba D. Tupky by si poplakali a nakoniec sa rozišli každa za svojou pracou atd. Presvedčené, že už konečne majú pokoj a, že A ich už nebude otravovať (že s nim vyebali), Nevediac, že to pravé a jedine v tom prípade D. s nimi vyebalo.
  Svojim spôsobom budú mať pravdu až na to, že pravé a jediné A bude ďalej naživu. Ale o tom psst :D

  „Dvaja vedia udržať tajomstvo ak jeden je z ních je mrtvý“

  To osobou by bola jedine Mona. Zobrala si svoju hru naspäť a dohrala ju so svojou vlastnou genialitou a tupky jej na to už nikdy neprídú MUHHAHAHHAHA :D

 • malAria says:

  mne to tiež napadlo, že A. D. sú dvaja :D a dúfam, že jeden z nich je Wren… Práve som dokukala tretiu sériu, a teda, tie prvé tri boli fakt najlepšie. Bláznivá Mona a bláznivá Spencer :D v tretej sérii je tiež tá časť, kde Jenna varuje Emily pred Paige a nie v piatej, ako som si myslela. Tak mi inak napadlo, Melissa mi skoro vo všetkom prsty, mohla zabiť aj CeCe, neznášala ju a ak by (jeden z) A. D. bol Wren, to by bola pecka! :D

 • kika says:

  kto vlastne bol v NATE club? vysvetlila sa nejak ta skratka? ma len tak teraz na padlo:
  N-oel
  A-Archer
  T-oby (?) – neviem,ci bol este niekto na T :D
  E- zra
  nemozu byt nejak spojeni?

 • malAria says:

  Kika, vysvetľovali to ešte niekedy v 2./3. sérii a bol to N.A.T. club. Bola to skratka nejakého latinského výroku a znamená „Všetko vidíme.“ Členmi boli Jason, Garreth a Ian. Jason raz povedal Spencer, že zo zábavy točili dievčatá, Ian niektoré dokonca najímal a točil tie videá na objednávku aj pre niekoho iného, koho Jason nepozná.

 • Emma says:

  Kedy presne máju vyjsť nové diely ?Pridaj komentár