PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Stahujeme 07×14 Power Play

máj 10th, 2017 | Posted by Veruuuu in Aktuální díly

Čtrnáctá epizoda sedmé série s názvem Power Play je venku!

Akt. díl: Na uloz.to či webshare.cz zadejte Pretty Little Liars S07E14/ případně 714/07×14 My to na dané servery nenahráváme, neproste nás proto o upload.)

Titulky: české (hotovo!) / anglické

Pokud nevíte, jak vložit titulky do videa, můžete využít naše FAQ.

Až si titulky užijete, bylo by milé za ně poděkovat.

Nepřejeme si zde odkazy na případné cizí titulky!

Jak jste mohli zaznamenat, pod tímto článkem můžete o epizodě volně diskutovat v komentářích. ;)

V KOMENTÁŘÍCH SE MŮŽOU NACHÁZET SPOILERY, NEČTĚTE SI JE, POKUD JE NECHCETE

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

33 komentárov

 • Lu says:

  Takže spoiler, ktorý som čítala o tom, že Ted je otcom Charlotte bol pravdivý. Wau. :D A to som si myslela, že to bude blud. :D Ešte dobre, že zabúdam a že si nepamätám na zvyšné spoilery, aspoň budem v budúcnosti viac šokovanejšia, než pri zistení, kto je otcom Charlesa.:D Zimomriavky som však mala pri tej fotke. Už máme spojitosť medzi Lucasom a Charlotte. Takže Lucas jej kľudne mohol pomáhať tak isto ako pomáhal Mone a pod. Teoreticky Lucas by aj mohol byť A.D. a mstiť sa za Charlotte. Som ale zvedavá ako do toho zapoja Wrena. A prečo sa poznajú s Ezrom a tak. Konečne to začína byť dobré! Ach! :D Teraz ma popravde nebaví čakať ešte vyše týždňa, naťahujú to ako… Už chcem odpovede! Teraz hneď.:D
  Inak to s tou Ariou je zaujímavé. Prečo si A.D. vybral práve ju na telefonát a komunikáciu?:D A prečo by si Ezra vybral Nicole? Tá Aria isto bola v Radley ako ju tam raz spoznal ten černoch (už mu neviem meno). A ako potom Aria dobehla za nimi a ony 4 sedeli u Ali a Em mala nervy, to bolo dobre natočené dosť a aj ako Spencer do toho hovorila, že musia držať spolu. A ja neviem, čo sa čudovali, že Aria nebola s nimi, však ona celý život od prvej série rieši hlavne Ezru a až potom na ďalších priečkach sú jej kamošky.:D Aria má proste priority zoradené.:D … Ďalší silný moment bol ten ako bola Ali v tom obchode. A aký si je A.D. proste istý, že Ali by v tom obchode ostala a všetko by tam prehľadala len aby našla puzzle.:D Ale vlastne ani nemusela lebo jej zúfalej to doslova padlo do ksichtu. A.D. má proste zmapovanú ich cestu nie len v živote ale aj v obchode, lebo presne vedel kam to má dať aby to bolo nájdené.:D … No a na konci bola najlepšia Hanna, ako ju to zas vyžrebovalo a ona zúfalá, chúďa, že nie je na rade. Lebo zas Aria vynechaná samozrejme ale čo sa čudujeme, jej sa nič zlé nedialo nikdy. Ale parádne to zahrala pred nimi, že ona netuší o čo ide.:D Na mieste Hanny by som ju už asi zbila.:D A inak mám dojem, že Emily sa zlepšila v hraní aj keď to stále nie je ono… ale snaží sa.:D A to s tými vajíčkami je fakt už čerešnička na torte. A to som si myslela, že Charles preoperovaný na Charlotte a jeho následný vzťah s bratom (či bratrancom? už v tom mám zmätok) bude strop, ale Marlene má očividne v zálohe ďalšie úchylné ťahy.:D Evidentne aj ona bola v Radley.

 • ATEAM says:

  myslím že v prome na 7B bolo že sa Hanna pozera niekomu do domu skrz okno a A teda niekto v čiernom je za nou takže predpokladam že to bude Aria ktora povie Hanne že bola donutena sa pridať do A teamu

 • twinx says:

  Haha, další série a pořád paskvil =D
  Já pořád doufám, že to s těma vajíčkama je jenom bouda, ale Marlene je schopná všeho. Ale zcela to nabouralo mojí teorii – zatím jsem přesvědčená, že A.D. je někdo, kdo má holky rád, protože jim víceméně od toho forwardu akorát pomáhá (aby vyřešily kdo zabil charlotte, aby se trochu zmátořily ze svých zpackaných životů a co ted bije do očí – nejdřív chce po Spenc at navštíví Tobyho (pomoc pro ní), pak pomůže Em vyřešit protivnou studentku, od Hanny chce aby se sešla se ochodníkama a rozjela svůj vlastní byznys (oh, jaký to netvor) a Alison pošle do dětskýho obchodu – myslela jsem teda proto, aby nešla na potrat auvědomila si že to dítě chce. Takže to s těma vajíčkama mi tam prostě nesedí a je to divný a od Marlene fakt přes čaru (to je A jakože i specialista přes asistované početí nebo co?).
  .
  Zavlečení Arii mezi A tým považuju za zbytečný, tkahle na konci a nejspíš je to jenom snaha holky rozeštvat, protože A nebude tak hloupý aby si fakt myslelo, že Aria jim bude pomáhat.
  .Pridaj komentár