PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Střípky z druhé poloviny 5. série

november 6th, 2014 | Posted by Veruuuu in Spoilery

5x19 DAY 6 Lucy, Ashley, Troian and Shay (1)Tak jo, psali jste si, že chcete nějaké informace a že je jich na internetu spousta, tak jsem něco posbírala a sepsala. O žádných zmíněných informacích nelze tvrdit, že jsou 100%. Já osobně nerada dávám spoilery, které mi přijdou vycucané z prstu, tohle jsou spíš takové informace k některým dílům, jimž se dá ve většině věřit. Někdy mi přijde, že si někdo sepíše, co by si přál, aby se v seriálu stalo, a hrozně moc lidí to potom okopíruje a všichni to vydávají za spoilery. Často jsou to pouze teorie. Znala jsem jednu stránku, kde opravdu byly spolehlivé informace, avšak z nějakých (mně neznámých) důvodů byla zrušena, tudíž zde najdete spíše takové střípky, které jsou rozděleny podle příslušných epizod.

Také se v článku dozvíte, s jakými novými postavami se v druhé půlce 5. série seznámíme. Tak hurá do toho. :)

 

Nejprve pár nezařazených informací:miranda-mayo

    • V druhé půlce série by se měla objevit herečka Miranda Rae Mayo, která bude hrát Taliu, novou šéfkuchařku v Rosewoodu, která se nepohodne s Emily. Mirandu můžete znát ze seriálu The Game (2013). Nevíme však, kdy ji v seriálu poprvé spatříme, proto není přiřazena k žádné epizodě. (Miranda vlevo na fotce.)
    • Zdá se, že ke konci série se některé postavy dozvědí identitu A. Napovídá tomu skutečnost, že Keegan (Toby) s Troian (Spencer) se přiznali, že totožnost A znají – znát by ji ale nemuseli, kdyby ji nemusely znát samy postavy. Co myslíte? (Pozn. O tom, že Keegan s Troian znají totožnost, není pochyb, jelikož to sami přiznali. Zbytek je má SPEKULACE. :))

5×14
– V této epizodě budou scény v kostele, nejspíš nás čeká pohřeb Mony.
– Bude tu Mona, její matka Leona, Mike Montgomery a Jason DiLaurentis.
– Čeká nás scéna s Ariou a Alison.
– Toby bude mít opět svou policejní uniformu, holky budou v černém.

5×15will-bradley
– Představí se nám nová postava – Jonny Raymond, který bude mít scény se Spencer. Hrát ho bude Will Bradley, který se objevil ve filmu The Normal Heart (Stejná srdce – 2014). Je možné, že mezi Spencer a Jonnym to bude jiskřit. Jonny by měl být roztomilý a charismatický malíř. Měl by být Toby ve střehu? (Will vlevo na fotce.)
– Taky by se zde měla objevit Kimberly Pal, o níž zatím není známo více, než že by měla mít scénu/y s Ezrou. Je ale možné, že se v seriálu jen mihne a ani si jí nevšimneme. Více o Kimberly na IMDb.
– Možná se v tomto díle podíváme na univerzitu.

5×16
– Aria bude mít scény s Jasonem.
– Měly by nás čekat hezké scény párů (Ezry + Arie a Hanny + Caleba).

5×17
– Toby opět bude ve své policejní uniformě.
– Objeví se zde Jason.

5×18elizabeth-mclaughlin
– Bude tu flashback s Monou.
– V epizodě bude Mike.
– Na rosewoodské střední se objeví nová dívka Lesli Stone, která se bude vyptávat na Lhářky. Postavu Lesli ztvární Elizabeth McLaughlin, kterou jste mohli spatřit v seriálech First Day (2010), Betrayal (2013) a nově se mihla v The Flash (2014). Postava Lesli je prozatím napsána k 18. epizodě, ale není vyloučeno, že ji uvidíme víckrát. (Opět na fotce vlevo.)

5×19
– V téhle epizodě se opět objeví Cyrus (Pozn. pro ty, co mají stejně špatnou paměť jako já – to je ten, co se přihlásil k Alisoninu únosu), Andrew (kamarád Spencer ze školy) a dokonce Hannin otec.
– Aria bude mít scénu s Andrewem.
– Hanna bude mít nejspíš scénu s Holbrookem.
– V téhle epizodě čekají na Mikea „velké věci“.

5×20
– Mona se zde objeví ve flashbacku.
– V této epizodě by se měl opět objevit Mike, Hannin otec a také Jonny Raymond, zmíněný výše.

5×21

– Bude tu scéna, z které se lidi budou červenat.
– Je možné, že tu bude scéna z nemocničního prostředí.

Dále se v tomto díle objeví hned 3 nové postavy:

– Rebecca bude advokátka, která bude mít něco společného s Lhářkami – nejspíše hlavně se Spencer. V seriálu by se měla objevit vícekrát. Rebeccu bude hrát herečka Lauren Tom, kterou jste mohli vidět např. v seriálu Supernatural (Lovci duchů – konkrétně v letech 2012 – 2014).

– Další novou postavou bude Colin, dobře vypadající Brit, který má své kouzlo a je kamarádem Melissy Hastings. Scény bude mít opět se Spencer. Colina ztvrátní Oliver Kieran Jones, který si zahrál v seriálu Episodes (Epizody 2011) nebo také v Glee (2009).

– Seznámíme se také s Claire, elegantní koordinátorkou soutěže krásy, která přijede do Rosewoodu hledat dívky, které by se mohly zúčastnit místní soutěže. Claire si zahraje Anne-Marie Johnson, která měla větší roli například v seriálu Girlfriends (2000, přičemž se tam vyskytovala v letech 2003 – 2004).

(První fotka je Laurel Tom, druhá Oliver K. Jones, třetí pak Anne-Marie Johnson.)

5×22
– Alison bude mít nejspíš nějakou dramatickou scénu.
– V této epizodě se objeví Melissa.
– A opět zde bude Colin.

5×23
– Bude zde scéna ze soudní síně.
– Jason bude v epizodě a také se zde konečně objeví rodiče jako Pam, Ashley a Veronika.
– Také se zde objeví Rebecca.

5×24
– Můžeme se těšit na scénu Ezry a Caleba.
– Také nás čeká epická romantická scéna Tobyho a Spencer.
– Hanna bude mít oranžový vězeňský úbor.
– Opět zde bude Pam, ale také Ella a Mike.
– Také zde objeví spisovatelka knížek PLL Sara Sharpard, který bude zaskakovat za Ezru ve škole.

 

Tak co, jste spokojení s těmito informacemi? :) Věřte, že dát to všechno dohromady bylo docela vysilující. Připomínám, že názvy dílů aktualizuju průběžně v sekci EPIZODY. Známé jsou už téměř všechny. :) Jak se vám líbí noví herci? Co čekáte od jejich postav?

A nakonec – znáte nějakou spolehlivou stránku (zahraniční, prosím, české zde uvádět moc nechci), kde vyhledáváte informace? :) Já jsem především čerpala z wikii. :)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

17 komentárovPridaj komentár