PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Velké spoilery o závěrečných epizodách 5B

február 18th, 2015 | Posted by Veruuuu in Spoilery

Spoiler-AlertDneska jsem na spoilertv narazila na velké spoilery k závěrečným epizodám 5. série. A musím říct, že je to něco! Spoilertv uvádí, že podle předchozích spoilerů od dané osoby se zdá, že jsou pravdivé. Nejspíš se jedná o někoho, kdo pracoval na seriálu.

Opravdu vás varuju, že vyzrazují hodně věcí, především o závěrečné epizodě, pokud si nechcete zkazit překvapení, nečtěte dál! Abyste to pak neolitovali. :) Ale vy, co si je přečtěte, tak mi napište, jaký na to máte názor. Já jsem docela unešená a líbí se mi to! :)

– Barel je falešná stopa. Obsah je příliš rozložený, tudíž policie neví, co je uvnitř.
– Mike je nevinný, je to další falešná stopa.
– Mona žije.
– Alison odsoudí a Lhářky obviní jako spolupachatelky vraždy.
– Během cesty do vězení (bez Alison), se „A“ zmocní vozidla a omráčí je. Lhářky se probudí v domečku pro panenky (dollhouse – odkaz na název epizody), v němž je uvězněná i Mona.
– „A“ nutí Lhářky a Monu, aby hrály scénku podle jejího scénáře. Ta zahrnuje den, kdy se Ali ztratila, a plánování středoškolského plesu.
„A“ zamkne Lhářky v místnostech a pouští jím hlasitou sirénu, když ji/ho neposlouchají.
– V jednu chvíli uvidí nějaké naaranžované kostky, co dávají slovo CHARLES.
– Spencer předpokládá, že to je jméno „A“.
– Lhářky předpokládají, že „A“ je muž.
– Policie s Calebovou pomocí objeví část doupěte „A“.
– Caleb získá záznam z bezpečnostní kamery, na kterém je místo, kde došlo k únosu. Také je zde vidět únoscovo auto.
– Policie auto vystopuje k poslednímu místu, kde se vyskytovalo, a nalezne tak doupě „A“.
– V jednu chvíli jsou na Ezru a Caleba vystřeleny šípy. Lukostřelba se bude probírat i u Alisonina stání. (Ponz: Tohle mi přijde trochu divné, ale možná jsem nepochopila nějaký skrytý význam. :D)

– Zdá se, že „A“ je čím dál víc mentálně nemocná.
– Mona a Spencer vymyslí dokonalý plán, jak v domečku pro panenky vypnout proud.
– Lhářky a Mona z domečku na konci epizody utečou, ale při závěrečném zvratu zjišťují, že je oplocený.


You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

68 komentárov

 • Kiks012 says:

  Já trošku nechápu jak může být Mona naživu, když v závěrečné scéně 5×12 byla ukázaná s otevřenýma očima v kufru,nemrkala a měla v očích bělmo jak mívají mrtvoly.

 • Miette says:

  dlouho jsem měla s nesmysly v PLL trpělivost, ale aby Mona byla živá? Ježíši, já snad napíšu autorce mail, aby mi laskavě vysvětlila, jak mohla obživnout a čí teda byla ta krev.

 • Anonym22 says:

  Miette: Vždyť si Mona postupně odebírala krev, aby to pak mohla přesně takhle narafičit, takže tohle zrovna by dávalo smysl – prostě jí to A překazil/a, ale ne tak, že jí zabila, ale omráčila (z toho jsou ty záběry) a odtáhla si jí k sobě, kde jí zavřela. Zabíjení reálně není A parketa – většinou se snaží co nejvíc ublížit, kdyby rovnou zabila, přišla by o srandu ;)

 • Nijak says:

  woooo:OOO uplně super, nemůžu se dočkat na tyhle díly:333

 • Elle says:

  Nic moc. Opět. Celá pátá série je komedie. Mám takový pocit, že z toho seriálu se stává taková pozdní Gossipka = jedna velká s*ačka… Tvůrci už si nevidí ani na špičku nosu a tvoří víc záhad i „záhad“ než jsou schopni kdy vysvětlit… Trošku jsem doufala, že mi tenhle článek odkryje spoilerů víc, ať se na to už nemusím dívat a říkat si, jak je to trapné… Nebýt Caleba, asi už dávno přestanu :D Když už mi odstranily Paige = epic fail…

 • coffeespencer says:

  Teda Lhářky patří mezi mé nejoblíbenější seriály, ale ty poslední díly, to je hotová parodie… Asi už by mě ani nepřekvapilo, kdyby holky utekly z domečku pro panenky, protože by k nim oknem nakoukla Godzilla a za rohem by na ně číhal Shrek, aby jim řekl, že -A je ve skutečnosti Sněhurka :D. A jak už tady bylo řečeno – nebýt Caleba (a naděje, že si zase někde sundá tričko :D), asi bych už z nových dílů nebyla tak natěšená…

 • xmalinka says:

  Ked som si este raz precitala tie spoilery (a beriem do uvahy, ze nie su oficialne) tak ak by epizoda mala coby len polovicku z nich obsahovat, tak to musel byt dvojdiel.. lebo inak to zase bude vsetko len prepletene bez najmensej logiky a skakat z jednej temy na druhu..

 • terka says:

  Ahoj prosím o odpověď skončila jsem u toho jak Hana jde do vězení a kouká na Alison ví Hanna že Alison neřekla že je Hanna její spolu pachatel??Pridaj komentár