PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Video týdne #22

september 29th, 2014 | Posted by Veruuuu in Videa týdne

Tak si opět zkráťme tu pauzu něčím příjemným, třeba videem týdne. :) V tom dnešním na nás čeká velmi probíraná dvojice – Emily a Alison. Věříte, že Alison někdy k Emily chovala skutečné city jako ke své lásce, ne pouze jako ke kamarádce? Dejte nám vědět!

(P.S.: Pokud máte zhlédnuté nějaké vaše oblíbené hezké video s PLL tématikou, nebojte se mi odkaz zaslat na mail – Veruuuu16(zavináč)gmail.com, třeba se tu to vaše objeví.)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

2 komentáre

  • ariA says:

    Slušelo by jim to spolu…, ale nevím co si myslet o Alison :) a k Emily bych dala nějakeho sexy kluka a né žádnou holku! :D

  • whealtea says:

    ariA: Seriously O_o? Nemáš tam na slintání už dost heteropárů? A navíc, co by tak jako s nějakým klukem dělala :D? Snad jediný který by se k ní aspoň trochu hodil je Toby a ten je zadanej u Spencer so… :D.

    Jinak Emison never ever…Nějak mám pořád problém (a myslím, že ho asi budu mít už navždy) uvěřit Alison skutečnost jejích citů ke komukoli ale k Emily zvlášť. Myslím že Alison velice rychle zjistila, že tohle je nejsnadnější způsob jak s Emily manipulovat a rychle si spočítala jak moc to pro ni bude výhodné. Takže ještě jednou.. Emison never ever. I kdyby se Alison nějakým zázrakem napravila, tak jí rozhodně nebudu věřit, že je aspoň bisexuálka, protože nám tvůrci nedali nikdy ani jemným náznakem vědět.Pridaj komentár