PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Vrátí se Caleb do Rosewoodu?

február 19th, 2014 | Posted by Mxx in Ostatné | Ravenswood

Fan-Art-caleb-rivers-28341160-500-622Asi už jste se doslechli, že Ravenswood, nadpřirozený spin-off Pretty Little Liars, byl zrušen. Co to znamená pro budoucnost Tylera Blackburna (Caleba), který opustil Pretty Little Liars, aby mohl účinkovat v Ravenswoodu? Vrátí se Caleb do Rosewoodu?

Podle zdrojů z ABC Family (stanice, která vysílá Pretty Little Liars) se doufá v to, že se Tyler do PLL vrátí. Ačkoliv jsme smutní, že Ravenswood a jeho příběhy končí, je tu přece jenom to dobré, že se možná budeme s Calebem potkávat dál v Rosewoodu.

Pokud se Caleb vrátí do Pretty Little Liars, bude zajímavé vidět, jak bude jeho dějová linka zasazena zpátky. Zatímco se toho v Rosewoodu až zase tolik nezměnilo, aby jeho návrat musel být vyloženě velkolepý, je tu ta věc, že Calebova motivace se vrátit je nejasná. I když Hanna je rozhodně motivující faktor, opustil by Ravenswood a jeho nové přátele, aby se s kletbou museli vypořádat sami? Navíc když odejít znamená nechat Mirandu být navždy duchem? Caleb není ten typ, který by se uměl otočit zády ke svým přátelům, když potřebují pomoc. Snad se Pretty Little Liars podaří dostat Caleba zpátky, aby se zachoval respekt seriálu i Calebově postavě.

Je škoda, že to samé se nedá říct o nových postavách, se kterými jsme se seznámili v Ravenswoodu. Musíme si přiznat, že tenhle seriál nebyl zdaleka tak působivý jako Pretty Little Liars, ale postav z Ravenswoodu je nám líto. Možná je šance, že se nějakým způsobem rozloučí pomocí Pretty Little Liars, aby decentně zakončily svoje příběhy. Držíme palce!

zdroj: wetpaint.com

Chcete, aby se Caleb vrátil? Co říkáte na konec spin-offu?

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

6 komentárov

 • Marťa says:

  Doufám, že se vrátí (a bude Haleb :D), ale tak, aby to dávalo smysl přesně jak je v článku ;).

 • Dadushka says:

  Ravenswoodu je skoda, myslim, ze mel pekne naslapnuto. Konec me ale zklamal. Dej zustal otevreny a nevyreseny. Moc doufam ze se treba lharky v nejakem dilu do Ravenswoodu vrati a nejak se to uzavre.

 • Vili says:

  Tak mě tohle vůbec nemrzí, Ravenswood pro mě byla slátanina a po prvních 3 dílech jsem to vzdala. A s Calebem a jeho návratem by to určitě šlo vyřešit elegantně, ale já už ho tam popravdě ani nepostrádám… naštval mě, tak ať si klidně zůstane u havranů…;-)

 • Citruštek says:

  Ravenswood bol celkom fajn, ale na Pretty Little Liars to nemá. A najviac ma dostalo, keď bola scéna, kde duch Miranda sníva o Calebovi a rada by s ním nadviazala viac, ako priateľský vzťah. Prepáčte, ale to ma pobavilo, aby duch takéto niečo riešil. :D Ale súhlasím s takou teóriou, že by sa Caleb vrátil do PLL, ale tak, aby to dávalo reálny zmysel. :-)

 • lilith says:

  Konec Ravenswoodu mě nemrzí, viděla jsem jeden díl a nějaký útržky a nebavilo mě to. Doufala jsem, že to zruší, aby se Caleb mohl vrátit, ale že to bude tak rychlý, to jsem nečekala. Na druhou stranu jsem si ale uvědomila, že mi tam ani moc nechyběl, tím rozchodem s Hannou a jeho „vztahem“ s duchem se mi dost zprotivil, takže je mi to aktuálně jedno. Pokud sse má vrátit, tak doufám, že si to pořádně vyžehlí :D Každopádně doufám, že Ravenswood do PLL už plést nebudou, v halloweenským dílu se mi to nelíbilo.

 • MaY says:

  Předtím jsem byla fanynkou „Haleb“, ale teď už nejsem, nevím proč. Ravenswood mě taky nebavil.Pridaj komentár