PrettyLittleLiars.eu – všetky informácie o seriály Pretty Little Liars
Header

Vystřihnuté scény z 5. série

jún 17th, 2015 | Posted by Veruuuu in Ostatné

Už tady víckrát koloval odkaz na vystřihnuté scény z 5. série a mně až teď napadlo hodit to do článku. (Kaju se. :D) Tak se mrkněte a proberte ty nejzajímavější, o které nás podle vás určitě neměli ochudit! :)

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

7 komentárov

 • Janka says:

  prosím, prosím vie mi niekto povedať o čom sa baví v tej predposlednej scéne Alison s mamou? ani mäkké F som nerozumela :) Ďakujem moc

 • lavender-moon says:

  Tá scéna je z toho najzaujímavejšia. Alison hovorí že si nepamätá že by bol Jason na starých fotkách. Jessica na to ani nereaguje len povie že Alison na tej fotke vyzerá mlado… Potom A povie že s Jason sa vždy zhodli že mali najsexi mamu. Alison:“ Jason bol s nami že?“ J: „Celá rodina išla. To bol posledný výlet čo sme všetci…“ Alison sa pýta prečo na tých fotkách nie je Jason, podľa Jessicy preto lebo sa hanbil fotiť.
  Čudné je aj že niektoré fotky sú z albumu vybraté.

 • Janka says:

  Ďakujem veľmi pekne takže voľačo som predsa rozumela :)

 • PeteLiar says:

  Tu scénu mezi Ali a její mamou tam rozhodně měli dát !!

 • Lynne says:

  Nezapomeňte, že se ta celá scéna Ali jen zdála ;)

 • whealtea says:

  Ale i kdyby, tak to na některé věci přece jenom háže trochu větší světlo ne? Plus si myslím, že neměli vystřihnout ani tu scénu s Tobym a Calebem.. Nepamatuju si, že by tam pak bylo nějak hlouběji vysvětleno, proč Caleb bivakuje zrovna u Tobyho na chtě (byť to vypadalo dost pochybně)… O Paige ani začínat nebudu :D. Ale stejně myslím, že tu scénu kdy skoro zabila Ezru pohledem tam prostě nechat měli :D.

 • lavender-moon says:

  No po včerajšej časti do dosť dáva zmysel, to som teda fakt zvedavá čo sa z toho Charlesa nakoniec vyvinie, už to rozoberám z každej strany. Ináč ten menší chlapec mi aj trochu pripomínal dievča, a Sara si zrazu ostrihá vlasy ako on. XD Už nič nechápem.Pridaj komentár